Řezníci se nikomu nezavděčí a sperejeři se je snaží ztrestat svými ultimativními čmáranicemi

 In Nezařazené

Před pár dny jsme měli vskutku velice zvláštní zakázku. Pravda, občas se setkáváme s různými druhy vandalismu. Ovšem tento případ byl opravdu unikátní a netradiční. Opravdu hodně jsme se podivovali. Jak může někdo se zachovat takto hnusně. Stalo se totiž to, že nějací aktivisté za práva zvířat posprejovali fasádu řeznictví. Bylo to hrozné. Řezníci celý život tak těžce dřou a tohle pak mají za „odměnu“. Museli to nějak urgentně vyřešit.

Graffti z fasády odstraňte co nejdříve a podaří se to dobře

A proto se pak obrátili na nás. Naše firma Odstranění graffiti Brno tedy co nejdříve přijela na místo a vše jsme napravili. Než se však dostaneme k samotnému výsledku, dovolte nám představit postup naší práce. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Zamalovat graffiti hned a neodstraňovat ho, nepřináší dobré výsledky. Graffiti většinou prosvítá na povrchu a jsou vidět jeho původní linky, které jistě nikdo nechce na svém domě.

Jakožto prevenci proti posprejování doporučujeme si nechat nanést na fasádu antigraffiti ochranu, jež zajistí následné odstranění graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je potřeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu ve finální podobě, v okamžiku, kdy klesne venkovní teplota pod deset stupňů. To však ani momentálně nehrozí. Ze zkušeností ale také již víme, že za těchto teplot ani nepřibývá graffiti.

Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho nanést na všechny druhy ploch, a to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Poskytujeme nejlevnější cenu v České republice – od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost jako jediná v České republice může zaručit funkčnost ochrany za bezkonkurenční a nejlevnější cenu.

Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a je vždy s kýženým výsledkem. Graffiti odstraníme a poté naneseme speciální jednorázový nátěr Bellizoni. Tím docílíme toho, že je ochrana zachována a zmnohonásobněna! Takže její funkčnost vydrží až šest let a také toho zvládne více. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité náš „systém čistých budov“. Z praxe je ověřeno, že pokud se graffiti rychle odstraní, sprejeři velmi brzy naznají, že jejich dílo nemá na onom místě dlouhého trvání. Graffiti se nám podařilo skvěle odstranit. Klienty jsme informovali i o možnosti ochranného nátěru. Řekli, že si to promyslí. Možná příště. Tak tedy děkujeme!

Recent Posts