Mytí oken

Mytí a čištění oken s následnou impregnací provádíme pro zákazníky soukromé i firemní sféry. Klademe důraz na maximální spokojenost klientů. Chcete mít čisté okna s minimální údržbu? S tím Vám pomůže naše impregnace skleněných ploch, kterou provádíme pomocí nanotechnologie GlasProtect. Naši zaměstnanci mají zkušenosti jak odborně technologii nanést na povrh skla.

 

Tato technologie je dvoufázová. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. Nanotechnologická nešpinivá úprava umožní udržovat sklo čisté, bez častého umývání. Nano vrstva dodává ošetřenému materiálu samočistící schopnost, je extrémně odolná a trvanlivá. Jedno ošetření ochrání Vaše okno až na 5 let. Tuto ochranu je ideální nanášet po dokonalém umytí prosklených ploch. Naše jednotkové ceny se pohybují v průměru od 29 Kč/m² za čištění a leštění čistícím prostředkem NanoClean a od 89 Kč/m² za nanášení prostředku GlasProtect a leštění do vysokého lesku.

 

 

Důkladné mytí oken

 

Všechny prosklené plochy před nanesením impregnace musíme vždy důkladně očistit a odmastit, včetně rámů a parapetů. Nikdy k naší práci nepoužíváme leštící přípravky. Skleněnou plochu necháme proschnout a následně leštíme prosklené části na sucho čistou bavlněnou plenou. S čištěním skleněných ploch souvisí stržení a odstranění nedovolených polepů , fólií, samolepek. Zůstatky odstraňujeme pomocí úklidových žiletek, které zaručí to, že se povrch nepoškodí. Ve výšce mytí a čištění oken provádíme pomocí horolezecké a slaňovací techniky nebo hydraulických ramen montážních plošin. Technické vybavení a vše potřebné na umytí oken a jejich těžko dostupných míst si sami zajistíme.

Mimo jiné se specializujeme také na mytí-čištění žaluzií, lamel, rolet či markýz, hloubkového strojového čištění koberců, tepování koberců či čalounění, strojového čištění podlah, voskování podlah, odstraňování graffiti nebo nanášíme ochranu anti-graffiti aj. Zaujali jsme Vás , obraťte se s  objednávkou na naši centrálu telefonicky. Také si můžete prohlédnout další naše služby na našich internetových stránkách.