Mytí výloh

Naše mezinárodní firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO se dlouhodobě specializuje na kompletní mytí, čištění a leštění výloh, včetně jejich impregnace. Klademe důraz na precizně provedené úklidové práce a maximální spokojenost klientů. Používáme moderní techniku a účinné a zároveň šetrné čistící značkové prostředky. Zaměstnáváme spolehlivé zaměstnance, kteří jsou řádně proškolení a svoji práci odvádí s nejlepšími výsledky. Důkazem toho jsou naši stálí zákazníci. 

Mytí a leštění výloh

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO jako jedna z mála kvalitních úklidových společností se zabývá širokou škálou služeb v oblasti úklidu. Specializujeme se na mytí oken, výloh, zimních zahrad, prosklených lodžií, střešních oken, prosklené obaly budov a veškeré skleněné výplně. Výlohy čistíme většinou v obchodních jednotkách nákupních center nebo v drobných obchodech na náměstích měst. Tuto službu provádíme jednorázovými akcemi, nebo v servisních cyklech 1x za 14 nebo za 30 dnů. Dále je možno mytí výloh provádět i v servisu 1x 90 dní a 1 x 120 dní, nebo nepravidelně v časech, které si zvolí sám zákazník tak, aby se nenarušoval chod provozovny, umýváme výlohy buď před, nebo po otevírací době. Náš servisní systém je nastaven automaticky a naši zaměstnanci chodí pravidelně čistit a umývat výlohy. Po kontrole je potvrzen výkaz o provedené práci na jehož základě se fakturuje kvartálně. Je možné samozřejmě platit i hotově na PPD.

Při kvalitním mytí výloh používáme tzv. trik suchého leštění. Pro mytí výloh nejsou použity žádné leštící přípravky, které zaručují skleněným plochám dokonalý lesk. Pokud bychom pro mytí výloh použili leštidla, za nějaký čas by na vyčištěné skleněné ploše byly vidět kruhy a tahy leštění. Výlohy čistíme rozmývákem a následně je setřeme stěrkou s kvalitní gumou. Jakmile je prosklená plocha kvalitně vyčištěna, necháme ji proschnout a poté doleštíme suchou bavlněnou plenou. Tento jednoduchý postup bez různých leštidel zaručí, že výlohy vypadají dlouhou dobu čistě. Čištění a mytí výloh provádíme ve všech obchodních centrech v České republice. Provádíme mytí výloh pro řadu významných zákazníků a získali jsme naší kvalitní činností mytí oken a výloh, údržbu a servis při čištění a umývání oken a výloh ve všech jejich pobočkách a provozovnách.

Mytí výloh v provozovnách mimo obchodní centra provádíme obvykle v otevírací době dle dohody. Mytí výloh v provozovnách v obchodních centrech provádíme mimo pracovní dobu dle dohody před nebo po zavírací době. Čištění a mytí výloh realizujeme ve všech obchodních centrech v České a Slovenské republice a nově i v Rakousku. Provádíme mytí výloh a retailové parky pro řadu významných zákazníků a získali jsme naší kvalitní činností mytí výloh, údržbu a servis při čištění a umývání výloh ve všech jejich pobočkách a provozovnách.

 

Mytí a čištění výloh ve výškách

Mytí a čištění výloh ve výškách je služba, kterou využívá stále více klientů. Jsme schopni umýt jakkoliv velkou prosklenou plochu a to i v těžko dostupných místech a to pomocí vysokozdvižné techniky, lešení nebo certifikovaných horolezců odborně zaškolených dle platné vyhlášky § 134a odst. 2 a podle § 134c odst. 2 zákona č. 65/1965 Sb., zák. práce ve znění zákona č. 155/2000 Sb., o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci na pracovišti s nebezpečím pádu z výšky nebo do volné hloubky.

Na těžko dostupné výlohy a výlohy ve výšce doporučujeme nanést hydrofobní nanoimpregnace, kterou aplikujeme pomocí technologie GlasProtect. Nanoimpregnace je dvoufázová na lihové bázi, tak zvaná nešpinavá úprava. Naším zákazníkům nejčastěji doporučujeme mytí a čištění výloh ve výškách z hydraulického ramene nebo montážní plošiny. Pomocí hydraulické plošiny nebo ramene máme k čištěné výloze nebo prosklené ploše lepší přístup a náš zaměstnanec je schopen výlohy nebo prosklené plochy lépe a kvalitněji umýt a očistit. Provádění mytí výloh pomocí horolezecké techniky volíme v krajním případě, pokud není možnost provést vyčištění a mytí výloh z hydraulického ramene anebo z vysokozdvižné plošiny.

 

výlohy Brno

Odstranění polepů ze skleněných povrchů

 

Jsme schopni vykonat odstranění polepů ze skleněných povrchů velmi kvalitně hlavně proto, že naši zaměstnanci jsou odborně proškoleni a dále jsou na tuto práci dobře a profesionálně vybaveni nářadím značky Unger. Na začátku při provádění mytí výloh, vždy bez poškození skel a rámů, odstraníme všechny tvrdé nečistoty, odstraníme a strhneme ochranné folie a polepy. Po malířích a řemeslnících vždy oškrábeme z výloh kapky barev, zbytky silikonů a cementových a vápenatých závojů tak, že nikdy nedojde k poškození povrchů skel. V dnešní době mají současně montované výlohy a skla na sobě jemně pokovenou vrstvu, která se neodborným zásahem lehce poškodí. Potom máte možnost vidět na některých obchodních centrech prodejny, u kterých, když přistoupíte blíže k výkladu, tak z úhlu vidíte, silné rýhy a škrábance, které byly na některých provozovnách doslova vyryty nevhodnými nástroji jako je špachtle, nože, nůžky, ocelové a kovové škrabky atd.

Musíme konstatovat, že škody jsou nevratné a neodstranitelné a tyto rýhy už nelze odstranit, ani nijak rozleštit. Vzhledem k důslednému školení, naši zaměstnanci vždy provádějí odstranění tvrdých nečistot, kapek barev, zbytků silikonů, cementových a vápenatých teček pří mytí a čištění výloh po malování a stavbě vždy korundovými žiletkami, které mají šířku nejméně 10 cm. Můžeme zaručit, že pokud takto postupujeme při mytí výloh po malířích, stavbě, rekonstrukcích a řemeslech a všechny popsané nečistoty a polepy odstraňujeme širokou plochou ostré žiletky, nedojde k poškození mytých a čištěných oken a výloh. Odstraňujeme a strháváme polepy, reklamy, jednorázové polepy akcí, reklamní bannery, stavební polepy, polepy pylonů, folie ve výškách.

 

Impregnace výloh

 

Chcete mít dokonale čisté výlohy s dlouhotrvajícím účinkem a máte skleněné plochy a loga na špatně přístupných místech? My máme pro Vás snadné řešení jak udržet Vaše výlohy a loga dlouhou dobu čisté. Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO se specializuje na kompletní mytí, čištění, leštění skleněných ploch včetně jejich impregnace. Zaměstnanci naší úklidové firmy jsou proškolení profesionálové, kteří vědí jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. Mytí výloh a nanášení hydrofobní impregnace provádíme jak ve výškách z vysokozdvižné plošiny, z lešení, tak i horolezeckou technikou dostaneme se i na nestandardně přístupná. Naši hydrofobní nanotechnologickou impregnaci na skla aplikujeme pomocí technologie GlasProtect – GSP. Zásadní mírou snižuje náklady na údržbu skel, prodlužuje její životnost a vylepšuje optický vzhled. Je určena především na střešní okna, skleněné fasády, solární panely, skleníky, prosklené výlohy, na skla hladká a na menší plochy skel s jemným ornamentem. Zabraňuje uchycení plísní, vodního kamene a vzniku skvrn od rzi, chemikálií – solí, kyselin i zásad do hodnoty pH13. také chrání sklo před nepříznivým vlivem UV záření.

Tato Nano vrstva je odolná teplotám do cca 450°C. Spojením nano částic s podkladem je vytvořen absolutně spolehlivý ochranný mechanismus pro povrch. Nano formátovaný povrch zůstává ovšem paropropustný. To nám umožňuje vytvořit díky nanotechnologii hydrofobní, olejofóbní a acidofobní úpravu povrchu. U impregnace GSP garantujeme záruku 2 roky. Životnost je podmíněna klimatickými podmínkami, předpokládaná životnost dle klimatické námahy je zpravidla delší 4-5 let. Tato technologie je dvoufázová hydrofobní nanotechnologická impregnace na lihové bázi. Má ochranný účinek proti vodě a špíně založený na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. GlasProtect způsobuje hydrofobizaci, olejofobizaci a samočistící schopnost ošetřeného skla.