Nátěr proti plísním

LSG nátěr zamezující výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek

 

Vytvořená plíseň v domě může způsobit nemalé problémy. Nejde jen o vadu na kráse, jde především o vaše zdraví. Zjištění plísní v domě nebo v bytě signalizuje velké problémy. Dělat mrtvého brouka se v tomto případě nevyplácí. Zamaskování plesnivých fleků nábytkem není nejšťastnějším řešením. Nejenom, že se plísně nezbavíme (naopak bude se hezky v klidu množit) a vy riskujeme zdraví všech členů rodiny. Plísně způsobují celou řadu nepříjemných onemocnění. Počínaje alergiemi a konče, v extrémních případech, i otravou. Proto je velmi důležité začít s plísní bojovat už při prvních problémech. Hledáte řešení, jak se plísně zbavit? Kontaktujte naši firmu ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO, která jako jediná firma zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní a sporů v interiéru a exteriéru budov velmi účinnou technologií LSG. 

Princip fungování nátěru LSG

 

Povrch tvořený nátěrem LSG má iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Tímto vzájemným působením dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, v okamžiku kdy není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. Podobně jako propíchnutí balónku naplněného vodou špendlíkem. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. LSG je nejúčinnější prostředek k trvalé ochraně proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr proti plísni LSG byl vyvinut speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. 

Podrobný popis nátěru

 

Po odstranění nečistot a biotického napadení ho aplikujeme přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Aplikovatelný na vápenocementové omítky, disperzní, silikátové barvy, dřevo, OSB desky, umakart, betony, keramické obklady a podobné materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nulový obsah látek podléhajících registraci. Ekologický produkt určený pro aplikace i v potravinářských a zdravotnických provozech. 

nátěry Brno

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO nabízí další služby:

 

Našim zákazníkům můžeme poskytnout další služby z oblasti úklidu jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Jsme specialisti na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě se zákazníky čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, provádíme drobné opravy fasád, nátěry fasád a také čistíme fasády. Zaměřujeme se i na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Naše služby poskytujeme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.