Voskování podlah

Společnost ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO se zaměřuje na komplexní služby v oblasti úklidu více než 20let. Zajistíme Vám pečlivý úklid. Individuální přístup a pravidelná komunikace se zákazníkem zvyšuje kvalitu našich poskytovaných služeb a přispívá k oboustranné spokojenosti. Strojové čištění podlah včetně navoskování podlah nebo impregnace podlah je jednou z řady nabízených služeb naší úklidové firmy. Naši zaměstnanci jsou profesionálové, kteří jsou pravidelně informováni o novinkách jak správně, systematicky a kvalitně ošetřit povrchy. 

Kvalitní voskování podlah

 

Po hloubkovém strojovém čištění podlah doporučujeme zákazníkovi, aby si nechal zakonzervovat podlahu tzv. fluatace prostřednictvím průmyslového polymeru (vosku). Následná úprava a povrchové ošetření podlah je velice důležitá. Když se podlaha nechá ošetřit voskem, mnohem lépe se udržuje včetně spár, její životnost se výrazně prodlouží a zabrání se hlubšímu znečištění. Na podlahu dáváme převážně vosk PKD v pololesku od německé firmy. Z našich zkušeností je nejkvalitnější a má nejdelší trvanlivost cca 3roky, která ovšem záleží jak je podlaha zatěžována. Fluatace podlah nebo také voskování podlah provádíme vždy vhodným přípravkem pro všechny typy podlahových krytin, jako jsou parkety, PVC, marmoleum, beton, mramor aj.. Vosk nebo fluatační nátěr lze v závislosti na typu povrchu dodat i v různých úpravách např. mat, lesk, vysoký, lesk. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se dostaly hluboko do struktury podlahy a poškodily ji.

Péče o povrch podlahy se nesmí zanedbávat. Strojovým čištěním a voskováním se podlaze prodlužuje životnost a získává příjemný vzhled. Potřebujete zajistit odborné a důkladné čištění podlah a spár včetně impregnace ve Vašem bytě, domě, kanceláři či komerčních prostorách? Naše firma má vlastní úklidové stroje, kvalitní čistící prostředky a pomocnou techniku. Vyčistíme a ošetříme podlahu velkých i malých rozměrů. Celý proces voskování podlah přizpůsobíme potřebám zákazníka s možností provádění prací buď ve dne, v noci, v týdnu nebo o víkendu.

 

Strojové čištění podlah

 

Pro generální a hloubkové strojové čištění podlah používáme kotoučový stroj, velmi kvalitní čistící chemii a vysoce výkonný vysavač. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy např. dlažby, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy nebo kamenné podlahy. Kvalitně provedené strojové čištění podlah je zajištěno samotnou váhou kotoučového stroje, který k tomuto hloubkovému vyčištění podlah používáme. Váha tohoto jednokotoučového stroje se blíží 40 kg na cca 40 cm průměr kotouče a na jeho hlavu je možné ještě přidat závaží o hmotnosti 10-15 kg. Při strojovém čištění podlahy postupujeme tak, že podlahu nejprve kvalitně vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s chemií. V následujícím kroku roztok s navázanými nečistotami odsajeme pomocí hubice s gumovými lemy. Tato hubice je napojena na vysoce výkonný vysavač cca 2400 W, který dokáže velmi kvalitně odsát veškerou nečistotu. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku.

Kotoučovým strojem jsme schopni vyčistit všechny typy podlah: betonové podlahy, drátkobetonové podlahy, podlahy s epoxidovou stěrkou, zámkovou dlažbu, lité podlahy, dlažby – keramické podlahy, linolea, marmolea, plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, průmyslové podlahy, mastné a extrémně znečištěné podlahy, vyčištění podlahy po stavbě, podlahy po malířích, silně znečištěné po stavební činnosti a rekonstrukcích, podlahy chemicky znečištěné, podlahy průmyslově znečištěné, podlahy znečištěné od gumových čmouh a gumových koleček, podlahy znečištěné od spárovací hmoty, cementu a barev, lze kvalitně strojové vyčistit do hloubky generální metodou s kotoučovým strojem a tlakovým vysáváním.

 

Další nabízené služby firmy ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO :

 

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO svým zákazníkům nabízí i řadu jiných služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech. Provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tzv. nešpinavou úpravou, která je převážně vhodná pro okna se špatnou dostupností. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme graffiti a nanášíme ochranu antigraffity, odstraňujeme nepovolné polepy z prosklených ploch. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG, tzv. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů, kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte.