Čištění podlah

Strojové čištění podlah

 

 

Firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO za dobu své působností v oblasti strojového čištění podlah, si získala velkou řadu významných zákazníků, pro které realizuje opakovaně kvalitní ošetření podlah pro běžnou údržbu podlahových materiálů včetně ochrany podlah jako je impregnace, voskování podlah nebo nano-impregnace. Úklidová firma ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO realizuje generální a hloubkové strojové čištění podlah pomocí kotoučového stroje nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu. Strojové čištění podlah zaručuje velmi kvalitní vyčištění jakéhokoliv typu podlah našimi odborně proškolenými zaměstnanci. Za své zaměstnance ručíme, jak za jejich odbornost a profesionalitu, tak za jejich spolehlivost a důvěryhodnost.

Pro generální a hloubkové strojové čištění podlah používáme vždy zásaditou chemii, která může být využita pro vyčištění dlažby, marmolea, linolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah či kamenných podlah. Při strojovém čištění podlahy postupujeme tak, že podlahu nejprve odborně vydrhneme a vykartáčujeme roztokem vody s chemií. U znečištěných podlah je velice důležité zvolit správné složení chemie, postupujeme od nejslabší k silnější, tak aby splnila požadovanou reakci svou účinnou složkou. V následujícím kroku roztok s navázanou mastnotou a nečistotami odsajeme vysoce výkonným vysavačem. Závěrem je důležité propláchnout podlahu ještě jednou čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme ji doschnout. Naše firma při hloubkovém strojovém čištění podlah se zabývá ochranou podlah s dlouhotrvajícím účinkem.

 

Voskování podlah

 

Našim zákazníkům vždy po hloubkové vyčištění podlah doporučujeme, aby si nechali podlahu zakonzervovat a nanést na ni vosk (průmyslový polymer). Tato fluatace podlahu zakonzervuje tak, že nedojde již k hlubšímu znečištění. Vosk, který používáme, je zpravidla pololesklý nebo matný. Tento vosk má celou řadu výhod např.: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný protiskluz a díky němu se podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah. U velkých a namáhavých provozoven a obchodech v obchodních centrech vydrží tato fluatace na podlaze zhruba 1 rok. Na podlahu aplikujeme převážně pololesklý vosk. Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, proti-skluz. Používáme kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dlouhou životností. Při běžném zatížení podlahy vydrží až 3 roky. Polymer se dá využít na dlažby, linolea, plovoucí podlahy, parkety, dřevěné podlahy, aj. Prakticky se jedná o lak a vypadá dobře také na litých podlahách. Nejčastějšími zákazníky, kteří si pravidelně nechávají polymer nanést na své podlahy, jsou zdravotnické zařízení, úřady, instituce, obchody v obchodních centrech, tovární haly, atd.

 

podlahy Brno

ČIŠTĚNÍ KOBERCŮ A ČALOUNĚNÍ BRNO realizuje další služby:

 

Naše společnost svým zákazníkům nabízí i řadu úklidových služeb jako je denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří, rezidencí či firem, úklid po stavebních činnostech, strojové čištění a voskování podlah. Specializujeme se na strojové čištění a tepování koberců, ruční čištění čalouněného nábytku, provádíme také mytí, čištění, leštění oken, dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášť vhodná pro okna se špatnou dostupností, čistíme a myjeme okna a skleněné výplně ve výškách. Po dohodě čistíme rolety, lamely a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy z prosklených ploch, odstraňujeme graffiti, aplikujeme antigraffiti nátěry, opravujeme, natíráme a čistíme fasády. Zaměřujeme se také na pískování, což je abrazivní metoda čištění, která se úspěšně používá pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod.

Naše služby provádíme po celé České Republice, Slovensku, Rakousku a Německu. Pokud Vás zajímají další naše činnosti či potřebujete se poradit, prohlédněte si naše internetové stránky nebo nás přímo kontaktujte na tel.č.

 

čištění podlah Brno