Stržení a odstranění krycích, reklamních polepů před otevřením prodejen po rekonstrukci v obchodních centrech

 In Nezařazené

Chceme našim zákazníkům nabízet ty nejlepší služby, které jsou dostupné a reálné, proto v naší firmě Strhávání, odstraňování polepů sledujeme trendy a neustále naše služby vylepšujeme a zdokonalujeme. Vedle detailně odzkoušených účinných technologií a spolehlivým týmem svých pracovníků, je stejně důležitý výběr kvalitních značkových přípravků a pomůcek. A to se samozřejmě týká i flexibility a možnosti nastavení cyklického opakování mytí a ošetření skel.

Víte jakým způsobem odstranit zbytky lepidel po stržených polepech ze skel oken a výkladů

Vlastní technologie mytí oken a prosklených ploch při využívání těchto priorit se tak stala vstupenkou do elitní společnosti nejlépe hodnocených úklidových firem a to nejen na našem trhu. Provádíme odstraňování polepů, bezpečnostních folií, stínících folii, reklam, plakátů, celo plastových polepů, které zaručuje sjednanou časovost a termíny, které jsou důležité u otevírání nových prodejen v obchodních centrech, protože ty mají svoje pravidla a regule, které se musí dodržovat, jako je ukončení všech prací k dané otvírací době obchodních center.

Po této „odstraňovacích a strhávacích pracích na polepech“ nabízí svým klientům firma „zlatý hřeb“ vlastní technologie a tou je beze všech pochybností ekonomicky a esteticky velice lukrativní nabídka – ošetření takto vyčištěných oken a všech prosklených prostor (to znamená i ve výškách a těžko přístupných místech) pomocí hydrofobní impregnace. Nanesením vybrané technologie dochází k ošetření pečlivě umytých skel. Po 20 minutovém zaschnutí pracovníci opět pečlivě tuto vrstvu vyleští. Na takto připravený skleněný povrch se již nanese a rozetře hydrofobní impregnace.

Vzniklá nano vrstva se naposledy vyleští do vysokého lesku. Efektivnost a ekonomičnost spočívá v tom, že teď již při dalším mytí nebude třeba čisticích prostředků, ale pouze stačí omytí čistou vodou. Nano vrstva spolehlivě zabezpečí shlukování špíny do kuliček vody a je samospádem či ostatními povětrnostními vlivy bez zanechání špinavých stop a fleků na skle, odváděna pryč. Další výraznou vlastností této metody je skutečnost, že zabraňuje možnosti vzniku plísní, vodního kamene, skvrn od rzi či soli. Navíc ochraňuje takto ošetřené skleněné plochy před škodlivými vlivy UV záření.

Tyto faktory jsou velice důležité i pro ty zákazníky, kteří potřebují okna vyčistit a umýt ve velkých prostorách, protože pokud má docházet k častému mytí oken ve velkých prostorách, je to nejen časově a finančně náročnější, ale mnohdy to omezuje i lidi, kteří se v těch prostorech vyskytují. Proto je tato impregnace skla skvělým produktem, protože díky ní okna vydrží čistá dlouho. Naposledy jsme navštívili kosmetický salon, kde majitelka potřebovala umýt okna. A jsme rádi, že s námi byla tak spokojená, že naše služby začala využívat i pro svou vlastní domácnost.

Recent Posts