Servisní mytí a čištění výkladů v Brně vyřeší Vaše potřeby

 In Nezařazené

Vlastním masérský salon a mám sama na starosti i jeho údržbu a v poslední době se mi zdálo, že okna a skleněné stěny uvnitř nejsou v nejlepším stavu. Tak jsem se rozhodla, že bude potřeba je pořádně umýt. Ale mé masérky toto nemají na starosti a mě samotné se do toho moc nechtělo, tak jsem si řekla, že si na to najmu nějakou firmu. A protože na tyto organizační věci zrovna nejsem, tak mi s tím pomáhal přítel.

Umývání výloh na kamenných prodejnách a provozovnách v Obchodních centrech a retailových parcích

Ale neměli jsme se žádnou firmou zkušenosti, tak jsem se musela spoléhat na rady a recenze na internetu. A pročetla jsem toho vážně hodně, abych měla jistotu, že to dobře dopadne. A nejvíce se mi zamlouvala úklidová firma Čištění výkladů Brno, protože měla opravdu ty nejlepší reference. Sice lidé zároveň varovali před tím, že jsou trochu dražší, ale že je to investice, která se určitě vyplatí, takže jsem se rozhodla pro ně. A jsem vážně ráda, že jsem se obrátila právě na ně.

Výklady umyli perfektně a fakt se lesknou jako zrcadlo. Já bych se s tím vším štvala klidně celý den, dost možná i déle. A stejně si nemyslím, že bych dokázala dosáhnout takého výsledku, jako oni. To si za to radši zaplatím, zvlášť když vezmu, že to ve výsledku nebylo ani nijak extra drahé, jak jsem zprvu podle varování očekávala. Domluvili jsme se taky na pravidelném servisu tak jak to mají nastavené obchody a provozovny v obchodních centrech a retailových parcích tedy zvenku 1 x za 30 dní a zevnitř jednou za čtvrt roku.

Tento servisní cyklus dosáhne toho, aby naše skleněné plochy výkladů vypadaly a byly reprezentativní. Tímto bych tuto firmu chtěla všem doporučit, protože odvedli fakt skvělou práci a mě tím tak ušetřili hromadu času. Zaměstnanci A SERVIS LIPKA byli navíc velmi milí, ochotní a slušní a neměla jsem s nimi jediní problém – přišli v čas, práce odvedli dobře. Další výhodou je, že tato firma právě nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže když budu někdy potřebovat něco dalšího, tak se určitě znovu obrátím na ně.

A u mě by se určitě hodilo i čištění podlah, protože perfektní interiér do masérského salonu zkrátka patří. Jsem s firmou moc spokojená a opravdu dobře se mi s nimi spolupracovalo a vím, že tam mám záruku nejlepší kvality a i dobrého jednání. A nerada jednám s nepříjemnými a nespolehlivými lidmi, i když třeba nabízejí dobrý servis. Proto až budu zase někdy něco potřebovat, rozhodně se obrátím na tuto úklidovou firmu. Takže je vidět, že jsou opravdu dobří, protože probojovat se i na mezinárodní trh není nic lehkého. A to je pro mě další záruka, kromě mé vlastní zkušenosti, že jsou opravdu dobří.

Recent Posts