Drogy škodí vašemu zdraví i zdravému úsudku a za chvíli tu máme navíc katastrofu s fentanylem, Blinken varuje

 In Nezařazené

Nedávno se nám stala děsuplná věc. S manželem už jsme spolu dvaadvacet let. Je to tedy hodně dlouhá doba. Za tu dobu jsme spolu prožili už leccos. Vychovali jsme spolu tři krásné a chytré děti, na které jsme moc pyšní. Trošku se nám občas po nich stýská. Ale našli jsme cesty, jak se i ve stáří a v důchodě zabavit. A především jak Váš vztah neustále udržovat živý a svěží. I po takové době to jde, ano! Netvrdím, že je to jednoduché, dá to práci. To samozřejmě ano.

Braňte se v tomto agresivním světě efektivně a aplikujte antigraffiti nátěr na svou fasádu

Ostatně jako cokoliv v životě, co chcete, aby se zlepšilo. V jednu chvíli to vypadalo, že náš vztah těžce upadá. Hodně jsme se spolu nudili. Jen jsme spolu seděli doma a nic nedělali. Bylo to hrozně nudné a zároveň vyčerpávající pro nás oba. Pamatuji si to, jako by to bylo včera. V jednu chvíli jsem bouchla pěstí do stolu. Dost! Vykřikla jsem tehdy. Už mě ta ignorace naší situace nebavila. Manželovi jsem vše na rovinu řekla. O všem, co mě trápilo a štvalo a co potřebujeme neprodleně změnit.

Manžel mě tehdy trpělivě poslouchal. Potom mi řekl svůj pohled. Téměř na všem jsme se shodli. Tehdy jsme navštívili i partnerskou poradnu, což nám asi nejvíce pomohlo. A jsme za to nejvíce vděční. Párkrát jsme ji navštívili a paní poradkyně nám vždy ochotně naslouchala. Dala nám různé typy, které jsme aplikovaly do našeho vztahu. A světe div se, ono to opravdu fungovalo! Po nějaké době jako bychom zase cítili vzplanutí ohně vášně. Chodili jsme spolu různě do divadla a na večírky.

Také jsme přidali přednášky a výlety. Ty jsme si zamilovali asi nejvíce. Navíc jsme si každý našel ještě práci na půl úvazku a vždy, když jsme měli dostatečně našetřeno, tak jsme si někam vyjeli. Začali jsme nejprve po Česku. Po tom, co nám naše děti ukázaly, že lze sehnat i velice dostupnou dovolenou i v zahraničí, tak cestujeme i tam. Naposledy jsme se vydali do Amsterdamu. Kde to bylo úžasné. Jenže jsme byli něčím otřeseni, všichni tam neustále kouřili marihuanu.

A to nám tedy na mysl nepřišlo. Ale jinak bylo město velice krásné. A teď vám něco povím. Nevím, zda někdo ze sousedů věděl o naší cestě nebo ne, ale čekalo na nás vskutku netradiční překvapení, když jsme přijeli. Někdo nám totiž nasprejoval obří marihuanu na náš milovaný dům! No bylo to naprosto neslýchané! Nejprve jsme si celí rozčarovaní šli lehnout a odpočnout si po cestě.

Nakonec nám díky Bohu pomohly naše úžasné děti. Jsou totiž zdatné s internetem a všemi vymoženostmi. Googlily tak dlouho až našly společnost, která se jmenuje Antigraffiti nátěry Brno. Ihned ji pro nás objednaly. A musíme říct, že společnost splnila vše tak, jak slibovala. Pracovníci byli velice laskaví, vše nám vysvětlili a pak se dali do práce. Graffiti je perfektně odstraněno a nejde vidět, že by na našem domě vůbec kdy bylo. Tuto společnost velmi doporučujeme.

Recent Posts