Nekonvenční způsob, jak perfektně umýt výlohy a nastavit jejich servisní čištění

 In Nezařazené

Vlastním poměrně nekonvenční nábytkářskou firmu. Snažíme se naše zákazníky neustále překvapovat, posouvat hranice designu a popouštět jejich odvahu k inovacím. Naše značka je, na rozdíl od jiných českých nábytkářských firem, úspěšná ve sledování ikonických stylů, přináší trendy a inovace v designu nábytku, a tím plní sny nadšencům do nábytku a bytového designu.

Umývání a čištění oken a výkladů v Brně

To stejné se snažíme činit i v případě výběru kamenných obchodů či, chcete-li, showroomů. I zde hledíme na posouvání našich hranic a současné trendy. A ty jdou, minimálně ve větších městech, směrem k jednoduchosti linií stavby, nadčasovosti. Stále častěji vidíme výrazné prosklené prvky či přímo skleněné stěny. Na tento trend jsme dbali také při výběru umístění naší nové prodejny.

Zásadní je však také údržba skleněných ploch, která není nijak snadná. Je to na úkor estetična. Největší problém ale bývá s výlohou a prosklenými dveřmi. Ty jsou věčně upatlané, jsou na nich šmouhy a otisky prstů. I když se naše paní uklízečky snaží, nikdy nedokáží vyleštit a umýt výlohy tak, aby vydržely dlouho čisté. Důvodem je hlavně to, že nemají tak dokonalou techniku a prostředky, jako úklidové firmy.

Proto jsme se rozhodli, že si takovou společnost pozveme. Vybrali jsme firmu Umývání výkladů Brno, která podle recenzí na internetu patří mezi špičky v oboru Mytí oken. A po naší zkušenosti nemůžeme jinak než souhlasit. Vyšli nám dokonce i vstříc s termínem a do tří dnů už byli u nás se všemi prostředky a vybavením, které ke svému výkonu potřebovali.

Nejprve kvalitně umyli výlohy, skleněné dveře i okna, a to jak zvenku, tak zevnitř. Umyli dokonce i rámy, které byly dost špinavé. Jejich technologie mytí oken a výloh spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se skla nepoškrabala a nezničila. Až výlohy zaschly, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění.

Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci. Společnost A SERVIS LIPKA má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

Aby vydržely výlohy a dveře déle čisté, tak nám na ně ještě po domluvě dali speciální a velmi účinnou impregnaci GSP- GlassProtect. Je to impregnace na sklo s účinkem proti špíně a vodě, takže se skla potom tolik nešpiní a vydrží čistá skutečně po dlouhou dobu. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost. Nám zajistil perfektně čisté dveře a výlohy a my jim za tuto službu moc děkujeme.

Recent Posts