Předsevzetí, které mi ulehčilo život, mnoho psů zajícova smrt

 In Nezařazené

Netušila jsem, jak je osvobozující, když odhodíte alespoň pár povinností, které pravidelně máte na krku. Pracuji na plný úvazek a starám se sama o dvě děti. Už jen to by bylo na některou ženu, vlastně i muže, příliš. Pravidelně vařím, peru, uklízím, vozím děti do kroužků. Napadlo mě, jaké by to asi bylo, kdybych něco z toho přestala ze dne na den dělat.

Odstraňování vodního kamene a tvrdých nečistot při umývání skleněných pergol v Brně

A tak jsem si dala takové předsevzetí, že to zkusím a opravdu pár pravidelných činností ze svého seznamu vyškrtnu. Ten první krok nebyl až tak těžký, horší bylo vybrat ty činnosti, kterých se zbavím. Děti jsem zanedbávat nemohla, stejně tak jsem se nemohla vzdát své výdělečné činnosti. A tak jsem skončila u úklidu. Přestala jsem žehlit a uklízela jsem jednou týdně. Oproti zápřahu obden to byl skutečný rozdíl. Navíc jsem více zaúkolovala děti.

Zjistila jsem, že vlastně o nic pořádně nejde. Že se kvůli tomu, že občas něco vynechám, nezboří svět. Když jsem se tak dívala na svá okna, která již také potřebovala umýt, napadlo mě, že by nebylo, alespoň nyní výjimečně, špatné vyzkoušet profesionální mytí oken. Když jsem to dělala sama, vždy mi to zabralo jeden celý den o víkendu. Říkala jsem si, že si takto strávený čas raději ušetřím na něco, co bude mít pro mě větší smysl. Objednala jsem si tedy mytí oken od firmy, kterou mi doporučila kolegyně z práce. Zaměstnanci firmy Čištění prosklených pergol Brno přišli v dohodnutý den a kvalitně umyli okna včetně rámů a parapetů v celém domě.

S jejich přístupem jsem byla nadmíru spokojená. Věnovali se své práci a byli velmi slušní a ohleduplní. A měli to udělané za zlomek času než já. Nemusela jsem je vůbec hlídat a ani jsem se nemusela strachovat, co kde rozbijí a podobně. Moc se mi to zalíbilo. Díky této první zkušenosti jsem se rozhodla, že firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. budu využívat pravidelně. A možná i na jiný druh úklidu.

Pro ty, kdo nemají čas přes den, domluvit termín ve večerních hodinách nebo o víkendu není problém. Zaměstnanci firmy A SERVIS jsou velmi ochotní a časově flexibilní. Okna jsou skutečně dobře vyleštěná, bez šmouh a kruhů po leštění a vydrží dlouho čistá. Navíc dokonale setřou i prach usazený v rámech oken a na interiérových žaluziích, se kterými jsem vždy bojovala. Pokud není mytí oken vaším koníčkem, nebo okna nelze mýt z jiného důvodu, objednejte si tuto službu od profesionálů. Určitě neprohloupíte!

Recent Posts