Znečištění od řemeslníků není pro nás v A SERVISU LIPKA žádný problém, Výškové mytí oken Brno

 In Nezařazené

Dlouholeté zkušenosti zajišťují naší úklidové a čistící firmě A SERVIS LIPKA s.r.o. Mytí oken, prestižní postavení na trhu. I díky tomu můžeme svým zákazníkům nabídnout široký rozsah špičkových úklidových činností jako je mytí, čištění a leštění oken a to vše i ve výškách. Naše firma patří ke špičce ve svém oboru nejen v České republice, ale i na Slovensku, v Rakousku a Německu. V těchto zemích je daleko větší konkurence. Přesto nám i tam zákazníci věří a opakovaně obracejí.

To vše díky našim více než 20 letým zkušenostem. Díky nim můžeme používat ty nejmodernější technologie. Protože si je často sami zdokonalíme nebo dokonce vymyslíme. Z referencí našich zákazníků víme, že považují naše zaměstnance za špičkově proškolené profesionály, kteří jsou schopní nabídnout služby přesně podle jejich představ. Jsme rádi, že naše práce má takové ohlasy a že píle, kterou do své činnosti vkládáme, se vyplácí.

Spokojení…

Spokojení byli i naši zákazníci, kteří se před časem rozhodli rekonstruovat dům. A vzali to pěkně z gruntu. Vyměnili celou střechu a dům zateplili. Potom se na nás obrátili s tím, abychom jim pomohli odstranit nečistoty po dělnících. Ti si totiž jak všichni víme, nedělají se znečištěním všeho kolem žádné starosti.

Technologie, kterou používáme na mytí, čištění a leštění oken, výloh a prosklených prostor, je natolik moderní a progresivní, že je možné i bez problému aplikovat i na velice silně znečištěné skleněné plochy. I přesto, že byla okna zabalena nebyla dokonale chráněna a nějaké zbytky barvy se ně dostaly a zaschly.

Na rozdíl…

Na rozdíl od jiných firem nemyjeme pouze skleněnou okenní tabulku, ale víme, že základem úspěchu je perfektní umytí celé plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Okna čistíme rozmývákem a následně důkladně ošetříme skleněné plochy pomocí stěrky s gumou, tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha a lesklo se ještě mnoho týdnů. Po proschnutí umyté plochy ji naši pracovníci leští na sucho čistou bavlněnou plenou, tuto metodu pracovně nazýváme metodou takzvaného suchého leštění.

Tím, že okna vyleští pouze na sucho je zaručeno, že zůstanou déle čistá. Jsme rádi, že se našim klientům rekonstrukce povedla a že jsme jim mohli pomoct s tím, být maximálně spokojení. Teď si mohou užívat střechy, kterou neteče a tepla i v zimě. Navíc je jejich dům z venku moc krásný.

Recent Posts