Vyčistíme vám perfektně podlahy po velké párty, nebo třeba provedeme generální vyčištění, strojové mytí podlah Brno

 In Nezařazené

Pokud se vám u vaší podlahy něco nepozdává, hoďte nohy na stůl, zavolejte na číslo naší úklidové firmy – A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění podlahy a my vám ji vrátíme do původního stavu. Ať už se jedná o všemožné skvrny na podlaze, nánosy špíny, pošpinění od barev, znečištění po stavebních úpravách a rekonstrukcích, odstranění zašlého vzhledu, nebo jen obnovení původního vzhledu podlahy. Ale to byl jen nástin možných úkonů. Ať už se vám na vaší podlaze nelíbí cokoliv, nebo jen třeba máte dojem, že by mohla vypadat lépe. Prostě se na nás obraťte.

A my vám rádi pomůžeme, nemusíte to řešit radikálně. Tedy uděláním nové podlahy nebo ignorací neuspokojivého vzhledu. Stačí nám zavolat, popovídat si s našimi operátorkami. Které vám rády vysvětlí naše postupy práce a pak si případně rovnou domluvit termín s našimi odborníky. Jen tak pro obrázek, řešili jsme například případ čištění podlahy v diskotékovém klubu, kde pořádali takzvanou pěnovou párty.

Ta…

Ta probíhala tak, že po celém tanečním parketě se rozprostře pěna podobná té do koupele. Ale v mastnější konzistenci. Po skončení akce zůstala podlaha zanesená od nánosů mastnoty a pouhým mopem to uklidit nešlo, proto se provozní klubu obrátila na nás. Naši pracovníci začali podlahu nejdříve drhnout pomocí velmi účinné čisticí chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a pak už se jen jednoduše vše nechá doschnout. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah proto používá vždy zásaditou chemii. Navíc naši pracovníci jsou všichni odborníci, za což ručíme, pravidelně chodí na školení, kde se doučují nové technologie. Protože i na poli úklidu se metody stále inovují a my rozhodně nechceme ustrnout v bodě.

Chceme…

Chceme se neustále vyvíjet, abychom vám nabídli vždy perfektní výsledek,  tedy ve škole by to bylo za jedna. Pro nás je nějaký „dobrý“ ani vlastně „chvalitebný“ výsledek nedostačující. My se chceme odlišit od nepoctivé konkurence a proto vám chceme nabídnout vždy pečlivě a precizně odvedenou práci. Naše společnost se kromě strojového čištění podlah zabývá také například čištěním koberců, mytím oken, odstraňováním graffiti nebo boji s plísněmi.

Snažíme se nějakým rozumným způsobem kloubit stroje s lidskou precizností. Protože v určitých případech jsou stroje svou silou a účinností nenahraditelné. Ale pokud bychom to nedoplnili o práci našich skvělých zaměstnanců. Kteří si s prací vždy „vyhrají“ až do nejmenšího detailu. Nemělo by to podle nás požadovaný účinek.

Recent Posts