S plísní si poradí protiplísňový nátěr LSG Brno

 In Nezařazené

Pokud vám můžu doporučit nějakou firmu na odstranění plísně, tak firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čím odstranit plíseň. S kamarádem jsme rozjížděli firmu a ze začátku jsme schůzky s klienty měli po kavárnách a tak dále, ale už jsme měli dostatečný kapitál na vlastní prostory. Jediné, o co bylo potřeba se postarat, byly zdi, protože na některých byla plíseň. Předchozí majitelé se o prostor evidentně moc nestarali. Tak jsme došli k závěru, že na to bude zapotřebí nějaké firmy, která se zabývá odstraňováním plísně.

A našli jsme firmu, která měla opravdu hodně dobré ohlasy. Jedná se o A SERVIS. Samá pozitivní recenze – všichni s ní byli moc spokojení. Takže už nebylo moc o čem diskutovat a detailněji jsme se zaměřili už jen na jejich stránky. A musím říct, že odbornost už vykazovali na jejich webu, kde jsme se o plísni a jejím odstraňování hodně dozvěděli. Uváděli na nich, že na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější.

Pro řešení…

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je nátěr LSG, který tato firma právě nabízí. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. A úklidová firma A SERVIS zajišťuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Jinak záruku garantují dva roky.

Po přečtení…

Po přečtení těchto informací nám bylo jasné, že se v této problematice opravdu vyznají, takže jsme se rozhodli je kontaktovat. Na povrch znečištěný plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

Taky nám řekli, že LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Nechali jsme si pro jistotu pojistit i jiné místnosti, abychom už tuto situaci řešit nemuseli a věříme, že pár let ji skutečně řešit nebudeme. Pro jejich vynikající službu a její výsledky můžeme tuto firmu všem jedině doporučit.

Recent Posts