Záchrana vašeho koberce je už na cestě – „Tepování, čištění sedaček Brno“

 In Nezařazené

čím vyčistit koberecPřijeli nás navštívit syn a jeho přítelkyně. Těšili jsme se na ně, protože se v poslední době příliš nevídáme. Voláme si, ale nevídáme se. Oni žijí v Praze a za námi se moc často nedostanou. Tentokrát k nám nepřijeli sami, ale přivezli si s sebou nového člena rodiny – fenku labradora. Dala bych přednost, kdyby mě už konečně potěšili vnoučetem, ale nemůžu je do ničeho nutit. Pejsky mám ráda, takže jsem se na jejich návštěvu těšila. – jak vyčistit koberec

Jaksi mi ale nedošlo, že ten jejich chlupáč bude trousit chlupy na každém kroku a bude pobíhat po celém domě a ohryzávat všechno, co se mu bude zdát zajímavé. Štěňata jsou milá, ale pro dům jsou pohromou. My jsme psa v domě nikdy neměli, takže tahle divoká návštěva pro nás byla šokem. Syn ani jeho přítelkyně si ale očividně vůbec neuvědomovali, jak jejich pes náš dům devastuje, a že nám to není až tak příjemné.

 

Po společném…

přípravky na čištění kobercůPo společném, pro nás děsuplném, víkendu jsme se s manželem dali do úklidu a hledání škod. Nebylo to až tak strašné, dokud jsme nedošli do ložnice, kterou syn s přítelkyní a psem obývali. Rám postele byl ohlodaný a na našem novém koberci bylo velké množství chlupů a taky pár skvrn z toho, jak si tam pejsek nosil kosti, které na koberci ohlodával.

Bylo nám okamžitě jasné, že na záchranu koberce potřebujeme profesionály, a tak jsme se seznámili s firmou Brno čištění koberců. Strojové čištění této firmy naštěstí dokázalo nemožné a dalo náš ubohý koberec do ještě lepšího než původního stavu. Toto hloubkové čištění koberci opravdu prospělo. Skvrny ani chlupy na koberci nezůstaly a podařilo se odstranit i prach zašlapaný hluboko dovnitř koberce, který jsme nedokázali vysát vysavačem. Koberec tak překvapivě prokoukl, tenhle skvost už příště synovu psovi jako podložku nenecháme. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Recent Posts