I javorový sirup lze z koberce odstranit, pokud znáte ty správné metody

 In Nezařazené

rady jak vyčistit koberecUdělaly jsme s kamarádkami u nás takovou domácí pohodu, udělaly jsme si palačinky a rozvalily se do obýváku k Přátelům. Ale bohužel, jedné z kamarádek se podařilo převrhnout džbánek s javorovým sirupem. Snažily jsme se to vyčistit, ale moc nám to nešlo, ani všechny ty osvědčené rady z internetu nám k ničemu nebyly. Bylo potřeba něco vymyslet. A kamarádku napadlo, že by na to najal úklidovou firmu. Přišlo mi to jako dobrý nápad, protože my ať jsme s tím dělali cokoli, tak jsme neuspěli s ničím. A tak jsme si sedli k počítači a hledali někoho, kdo by se o to postaral. Po našem internetovém výzkumu jsem se rozhodla pro úklidovou firmu Brno čištění koberců, protože měla nejlepší reference. – čím vyčistit koberec

Sice nepatřila k těm nejlevnějším firmám, o kterých jsem se dočetla, ale zase jejich služby opravdu všichni vychvalovali a psali, že je na ně opravdu spolehnutí a kamarádka říkala, že to není problém, že to zaplatí, když to způsobila. A potom, co můj byt opustili, můžu tuto firmu všem jedině doporučit. Zmizely nejenom fleky od javorového sirupu. Ale celkově koberec krásně prokoukl, vypadal jako nový a přitom jsem ho už měla pár let. Na čištění použili strojovou kotoučovou metodu, která na koberci po čištění nezanechala jediný flek. Nejdříve na koberec dali chemii a nechali ji působit. A poté vše kartáčovali tím kotoučovým strojem. A přineslo to vážně skvělý výsledek.

Zaměstnanci…

nejlevnější čištění kobercůZaměstnanci firmy byli velice milí a přívětiví a odvedli opravdu profesionální práci, ve kterou jsem upřímně ani nedoufala. A co bych chtěla ještě vyzdvihnout, tak i chování a profesionalitu zaměstnanců. Domluva a komunikace s nimi byla perfektní, na vše měli velice rychlé reakce, ve všem mi vyšli vstříc a nedošlo k žádným zmatkům, ani přesouvání termínů, nic podobného. Navíc byli velice milí a ochotní, spolupracovalo se mi s nimi velice dobře. Já tak mohu tuto firmu a její čištění koberců všem doporučit, protože není nic, co bych jim mohla vytknout. Snad jen opravdu tu vyšší cenu, ale říkám vám, opravdu to stálo za to.

Pokud si mám vybrat, zda si připlatím za skutečnou kvalitu a dostane se mi nejlepšího komfortu, a to jak v podobě služeb tak i příjemného vystupování, tak to rozhodně není investice, které bych litovala. Takže pokud poptáváte úklidovou firmu, která nabízí čištění koberců, tak tady jste skutečně na té správné adrese. Nenapadá mě jediná výtka, kterou bych vůči této firmě měla. A i kamarádka byla z jejich tak služby nadšená, že si od nich koberce taky nechala doma vyčistit. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Recent Posts