Tvorbu plísně není dobré ignorovat. Proto je lepší se spoléhat na LSG protiplísňový nátěr Brno

 In Nezařazené

Jak zatočit s plísněmiV naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme svým zákazníkům nabízíme řadu úklidových služeb jako je například čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců, strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch.

Zajišťujeme i odstraňování plísní a graffiti a s tím souvisí i nabídka ochranných nátěrů. A v tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naši službu odstraňování plísní. S plísní jsou problémy a je třeba věnovat jim zvýšenou pozornost. Nejlepší je samozřejmě plísním předcházet. Ideální vlhkost je mezi 40 až 60 procenty a je vhodné ji kontrolovat pomocí vlhkoměru. Ke zvyšování vlhkosti v domě kromě nedostatečného větrání přispívá, i když nemáte v koupelně žádná okna, obzvlášť když máte v ní špatně nastavený výkon ventilátoru. Vhodné také není vaření bez používání odsávače páry a nábytek postavený blízko ke stěně. Spousta lidí si ani neuvědomuje, že i takové na první pohled drobnosti mohou způsobit vážné problémy s plísní.

Ale…

Pozor na plísně na stěnách, mohou ohrozit vaše zdravíAle jako na každý problém i zde existuje řešení Jak odstranit plíseň . A tím je náš antibakteriální nátěr proti plísním LSG. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let.

Záruku tato firma garantuje až 2 roky. je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Plíseň opravdu není radno ignorovat, protože může způsobovat vážné zdravotní problémy. Toho si byli vědomi i rodiče malých dvojčat, proto s odstraněním neotáleli a obrátili se na nás. Nechtěli ohrožovat jejich zdraví, tak se do plísně ani sami nepouštěli a rovnou nás kontaktovali. Plíseň jsme odstranili bez problémů a vše jsme zajistili nátěrem LSG, aby s tvorbou plísně už nemuseli mít žádné starosti. A nemají, protože se na nás začali spoléhat i s čištěním koberců, takže vidíme sami, že je vše v pořádku.

Recent Posts