Sofistikovaný způsob kvalitní údržby a zmenšení opotřebení betonových litých podlah a dlažby je impregnace

 In Nezařazené

V naší firmě nabízíme celou řadu služeb a jednou z nich je i čištění podlah, které bychom se v tomto článku chtěli více věnovat. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění podlah. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.

Uzavření povrchu betonových podlah a dlažeb polymerovou krystalickou mřížkou pro prosloužení životnosti je hydrofobní impregnace

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Ručíme za to, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. A jen proto, že podlahy sou jednodušší na udržování než koberce, to neznamená, že s nimi není žádná práce.

Protože i podlahy s nedostatečnou péčí začnou brzy vypadat opotřebovaně a ztrácejí svou původní barvu. Je třeba při čištění používat i šetrných přípravků, aby nedošlo k poničení podlahy. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma A SERVIS LIPKA k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Našim zákazníkům vždy po čištění podlah doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat a aplikovat na nové a kvalitně vyčištěné betonové, lité a průmyslové podlahy a dlažby hydrofobní impreganci. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění betonových a průmyslových podlah.

Na linolea, marmolea, pvc a vinylové podlahy dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlahy v jedné prodejně s matracemi. Sami si s tím nevěděli rady, a tak se obrátili na nás. A naši zaměstnanci se o vše postarali. Jsme rádi, že s naší prací byli spokojeni a přidali se k řadě našich spokojených zákazníků. Naše služby realizujeme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Recent Posts