Hloubkové a dezinfekční čištění betonových podlah a dlažeb v provozovnách ze zvýšeným důrazem na čistotu

 In Nezařazené

Jsem vedoucí naší prodejny s matracemi a v poslední době se mi zdálo, že podlaha už není v nejlepším stavu. Je pravda, že si ani nepamatuji, kdy se podlahy u nás naposledy nějak více čistili, pokud nepočítám to, že jsme ji pravidelně vytírali. Tak jsem si řekla, že na její vyčištění někoho najdu. Ale se žádnou firmou jsem neměla zkušenosti, tak jsem si sedla k počítači a hledala někoho, kdo by měl dobré reference. Takže jsem pročetla hromadu recenzí a diskuzí a nakonec vybrala úklidovou firmu Strojní čištění podlah.

Strojové, chemicko dezinfekční čištění litých, betonových podlah a dlažby do hloubky struktury povrchu

Měla totiž nejvíce pozitivních ohlasů a všichni psali, že odvádí skvělou práci. Tak jsem naznala, že to bude to pravé. Kontaktovala jsem proto lidi z firmy a popsala jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. A odbornost jste u nich mohli vidět v jejich každém kroku.

Parkety vydrhli a vykartáčovali. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je pro pohyb na tanečním parketu velice důležité.

Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měla výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. A byla jsem spokojená nejen já, ale i všichni moji kolegové. Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám kvalitně vyčistit podlahu, tak vřele doporučuji tuto firmu. A navíc A SERVIS LIPKA realizují i celou řadu dalších služeb, takže doporučuji se na ně obrátit, ať už potřebujete cokoli.

Recent Posts