Pobyt v místnostech zasažených plísní je silně nebezpečný, i když se to na začátku ani nezdá

 In Nezařazené

V naší firmě nabízíme celou řadu úklidových služeb a jednou z nich je i likvidace plísní, protože se jedná o záležitost, o níž se bez pomoci špičkové technologie bohužel nezbavíte. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. A to byl i náš problém, protože se plíseň tvořila v místnosti, která byla na sever.

Poprat se s plísněmi, není až tak těžké, stačí na to dodržovat u kondenzační vlhkosti dvě základní zásady, teplotu a umět vyvětrat

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucí plísně, je proti plísňový nátěr , který v naší firmě nabízíme. Je to nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. S tím samozřejmě zajišťujeme kompletní servis v odstranění plísní a řas. Zkrátka si tím nátěrem můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte.

A jak vlastně plíseň může vzniknout? Jedním z problémů může být příliš rozdílná teplota mezi jednotlivými místnostmi. Platí zásada, že mezi jednotlivými místnostmi by neměl být teplotní rozdíl vyšší, jak 4 oC. Pokud máte v nějaké místnosti výrazně nižší teplotu, tak když se do ní (například po otevření dveří) dostane výrazněji teplejší vzduch, už to může být problém.

Takže rozkaz zní jasně, musíme najít a odstranit příčinu vlhkosti, pokud je to vlhkost pouze kondenzační máme štěstí vše dá zvládnou poměrně levně. Naučíme a poučíme zákazníka jak nevytvářet kondenzační vlhkost v jeho prostoru a po dezinfekci naneseme nátěr proti novotvorbě plísní. Takže je to vlastně v jednoduchosti.

Jednou z našich posledních zakázek bylo odstraňování plísně v malé bezobalové drogerii, která se snaží šetřit přírodu tak věci prodávají na váhu a nebo v recyklovatelných obalech, kde se jim udělala plíseň za jedním regálem. Majitelky se to nejprve snažily odstranit samy, ale uvědomily si, že to není možné, tak se poté obrátily na nás A SERVIS LIPKA. A my se už o vše postarali.

Recent Posts