S odstraněním plísně se spoléháme na firmu s protiplísňovým nátěrem

 In Nezařazené

Odstraňování plísní a řas z povrchu fasádPlíseň v interiérech není nic příjemného, proto je jasné, že se jí každý snaží co nejrychleji zbavit. Většina z nás se to prvně vždycky asi snaží odstranit sama, nakoupí běžné čisticí prostředky proti plísním, a pak zjistí, že to byly pouze vyhozené peníze. Pro ty z vás, kteří si s tím stále neví rady, nebo jste se do fáze čištění zatím nepustili (a doporučuju vám ji i přeskočit), mohu poradit jediné – obraťte se na úklidovou firmu Odstraňování plísní.

Protože její zaměstnanci vás plísně zaručeně zbaví. My s nimi máme tu nejlepší zkušenost. Povrch očistili a poté jej krásně opravili a zatřeli barvou. Po natření nechali zdi proschnout do druhého dne. Druhý den přišli na důkladně proschlé zdi aplikovat protiplísňový nátěr LSG. Tento nátěr se stará o to, že se plíseň už znovu neobjeví.

A doteď…

Jak zlikvidovat plísně na stěněA doteď se opravdu neobjevila a už ho máme nějakou dobu. Neumím si představit, že bychom našli spolehlivější firmu, se kterou bychom byli takto spokojení. Odvedli skvělou práci a já ke své radosti ještě zjistil, že nabízí spousty dalších úklidových služeb, které v budoucnu rozhodně využiji, protože například čištění koberců rozhodně nepatří k mým oblíbeným činnostem.

A všechny svoje služby nabízí i za dobrou cenu, alespoň podle mého názoru, když přihlédnu ke kvalitě. Tyhle věci prostě nejsou nejlevnější už sami o sobě, takže se na to člověk nesmí podívat a říct si, že je to nějaká velká pálka. Rozhodně není, když všechny faktory sečtu dohromady. Takže A SERVIS LIPKA, s.r.o. a její službu odstraňování plísně Praha mohu všem jedině doporučit.

Recent Posts