S odstraňováním graffiti máme výborné a dlouholeté zkušenosti.“Čištění graffiti Brno“

 In Nezařazené

V naší úklidové firmě Brno odstranění graffiti nabízíme velké množství úklidových služeb. Mezi ně patří čištění koberců, podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Služby realizujeme po celém území České republiky, Slovenska, Rakouska a Německa. Díky tomu, že naše služby poskytujeme ve všech těchto místech máme široké pole působnosti, ale i zkušenosti, jak odstranit nadobro graffitiponěvadž dokážeme uspokojit i mezinárodní trh, se kterým je většinou těžší držet krok.

Nyní bychom…odstranění graffiti Brno

Nyní bychom se chtěli zmínit o naší službě odstraňování graffiti, protože graffiti jsou čím dál rozšířenějším problémem. Bohužel se s tímto druhem vandalismu nedá úplně bojovat, protože vandalů, co se baví sprejovaným a ničením cizího majetku je čím dál více a bohužel policie nemůže neustále jen hlídat nějaké nevychovance. Nejlepší způsobem, jak se graffiti vyvarovat je prevence. A tou je antigraffitový nátěr AGO. Je nanášen v několika vrstvách.

Počet…

Počet vrstev je závislý dle struktury ošetřovaného povrchu. U hladkých ploch se obvykle nanáší 3 vrstvy, ale u strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést 6 až 12 vrstev. Aplikovat jej lze na všechny druhy ploch včetně plastů. Jediné materiály, které nesnesou AGO, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát.

Nanášení antigraffiti nátěru je proces, při kterém je zapotřebí mít venkovní klimatické podmínky nad + 10°C. Je proto třeba uvést, že ani vlastní odstranění graffitového nástřiku nelze technologicky provést, pokud venkovní teplota klesne pod tuto hranici. Z dlouholeté zkušeností však víme, že za těchto podmínek také nepřibývá graffitového vandalismu.cena odstranění graffiti

recenze odstranění graffitiJe proto…

Je proto logické, že pokud panují tyto nepříznivé teplotní podmínky, opravdu nelze uskutečnit a odevzdat domluvené zakázky v uvedeném termínu. Společnost Nabízíme nejlevnější cenu antigraffitové ochrany v České republice. Ale pokud tento nátěr nemáte, i tak mnohdy lze graffiti odstranit.

Bohužel ale ne vždy stoprocentně. V takovým případech postupujeme tak, že graffiti odstraníme do té míry, do které to je možné a poté zbylí stín graffiti zamalujeme barvou. Nikdy není řešením graffiti pouze zamalovat, protože sprejerská barva je příliš silná na to, aby graffiti zcela překryla.

Hlavně barva vždy časem začne blednout, takže by graffiti do budoucna stejně začalo prosvítat.

Jedinou…

Jedinou možností, jak lze graffiti odstranit na sto procent, aniž by bylo třeba jej čistit a popřípadě i zamalovávat, je pořízení si antigraffitového nátěru. Takový problém řešili i manželé, kterým graffiti nám zničili fasádusprejeři povalovali zeď domu a nevěděli co s tím, protože jejich známí měli s odstraňováním velice špatné zkušenosti.

Proto naši zákazníci hledali na internetu a našli nás podle recenzí. Graffiti jsme odstranili, zbyl jen světlounký stín, který jsme zamalovali fasádní barvou. Poté jsme nanesli antigaffitový nátěr a vše bylo v pořádku.

Recent Posts