O perfektní čistotu oken ve výškách se postarají „Výškové práce Brno“

 In Nezařazené

mytí oken ve výškáchS velkými okny bývá vždycky potíž. Jsou krásná, zajistí prostorám dostatek světla, ale občas dochází k problémům s jejich údržbou. Jsou-li neotevíratelná, je nezbytné je umývat výškově. Když jsem si pronajímala prostory pro svou firmu, vůbec mě nenapadlo, že budu muset takový problém řešit. – mytí oken ceník

Místnosti s velkými prosklenými plochami mě zkrátka zaujaly na první pohled, koho by taky nezaujaly velké prostory s krásnými velkými okny. Říkala jsem si, že tady se mí zaměstnanci i mí zákazníci budou cítit příjemně. Tento dojem ale postupně mizel do chvíle, kdy okna byla více a více špinavá a mně začalo docházet, že nemám možnost je nechat umýt běžným způsobem. Nikdo mi předem nesdělil, že tato skla je nutné umývat výškově. Proto jsem byla velice překvapená, když jsem se rozhodla tuto situaci řešit.

 

Jakmile…

Mytí skleníkůJakmile jsem pochopila, před jaký problém jsem postavena, mohla jsem ho konečně začít řešit. Vybrala jsem si na radu svých zaměstnanců firmu Brno mytí oken  a pověřila ji umytím oken našich kanceláří ve výškách. Ze začátku jsem docela obavy, jestli jsem udělala s výběrem firmy dobře.

Ale nakonec volba této firmy byla podle mého názoru velice chytrá. Těžko bych jinde získala pracovitější, pečlivější a schopnější pracovníky. To, jak A SERVIS LIPKA, s.r.o. zaškoluje a vede své zaměstnance, je obdivuhodné. Nemohla jsem odvedené práci vytknout jedinou věc, ani kdybych se sebevíc snažila, nemyslím si, že bych našla nějaký nedostatek.

Pánové pracovali rychle, bezpečně, ke všem se chovali velice zdvořile a výsledky jejich práce byly obdivuhodně precizní. Skvěle umytá, a navíc dokonale vyleštěná skla mě uhranula. Ani když jsem do kanceláří vstoupila poprvé, nebyla okna v tak perfektním stavu. Jako ženu, která se stará o běžný úklid své domácnosti, mě zaujalo, že na sklech nezbyly žádné zaschlé kapky vody, kterých se já nikdy nedokážu zbavit. Musím příště vyzvědět, jak je to možné domluvila jsem si totiž pravidelné mytí oken, aby byly pořád tak krásně čistá. 

Recent Posts