Strojová kotoučová metoda Brno si poradí i s olejem na smažení

 In Nezařazené

Náš tým specialistů asi před měsícem navštívil domácnost, která potřebovala vyčistit koberce, kdy majitelky bytu měly koberec znečištění od oleje, na kterém se smažily rybí prsty. Naštěstí se u toho nepopálily. Ale ta skvrna jim nešla vyčistit, tak se obrátily na nás. Je to pochopitelné, protože olej se z koberce čistí opravdu špatně. Navíc kdyby na to použily hrubší sílu, tak by se mohlo stát, že by si koberce mohly nějak poškodit. Proto je lepší, že se s pomocí obrátili na nás.

A naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Koberce čištění Brno spočívá právě ve kvalitní technologii – využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče.

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody významně prodloužíte životnost vašich koberců.

Koberce…

Koberce bezradných majitelek jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží, koberce byly opět v pořádku. Byly s naší prací spokojeni a od té doby jsou našimi pravidelnými zákaznicemi, protože došli k závěru, že je lepší si nechat koberce jednou za čas vyčistit profesionálně, než si je snažit často čistit svépomocí. Protože tak může dojít k narušení a i poškození struktury koberce.

Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším, protože extrakční metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná. Naše služby realizujeme po celé České republice, na Slovensku, v Rakousku i v Německu.

 

Recent Posts