I špíně můžete dát sbohem. Nevěříte? Přesvědčte se sami s pomocí strojového čištění, tepování sedaček Brno

 In Nezařazené

Vyčistit koberec svépomocí není nic jednoduchého, protože může často dojít k poškození struktury vašeho koberce, a i tak nemáte jistotu, že váš koberec bude beze skvrny. Proto službu čištění koberců v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízíme. Náš tým specialistů před nedávnem navštívil domácnost, která potřebovala vyčistit koberec, který byl zašpiněný od pampeliškového medu. Zrovna si ho vařili, ale bohužel se jim poslední porce medu vyklopila na zem.

A měli koberec i v kuchyni, takže situace byla pro ně mnohem horší, než kdyby měli podlahu. Prý se to snažili vyčistit, ale nešlo jim to. A báli se, že kdyby použili příliš hrubou sílu, tak by koberec mohli poškodit. Což je pravda, takže bylo nejlepší volbou obrátit se na nás. Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA spočívá právě ve kvalitní technologii – využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje.

Který…

Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot. 

Pravidelným…

Pravidelným užíváním této čisticí metody významně prodloužíte životnost vašich koberců. Koberce bezradných majitelů jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží, koberec byl opět v pořádku. Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším.

Protože extrakční metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná. Byli jsme rádi, že byli naší prací spokojení a připojili se tak k řadě našich pravidelných zákazníků.

 

Recent Posts