Rotační čištění koberců Praha 9

 In Nezařazené

Mohlo by se zdát, že si koberec dokáže vyčistit každý podomácku sám, ale pokud se chcete zbavit škůdců a nečistot, které se usazují hluboko ve struktuře koberce, je na místě si objednat odbornou úklidovou firmu. Mnoho společností v Praze 9 používá extrakční metodu, ale ta neodvede tak dokonalo práci jelikož se ihned po aplikování roztoku chemie tato tekutina okamžitě odsaje. Tím nemá chemický roztok šanci reagovat a nevyčistí koberec dokonale. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. používá na Praze 9 jedině metodu strojového čištění koberců. Tato metoda Vám zajistí dokonalé vyčištění koberců hluboko do struktury. Odstraní škůdce, jemné i hrubé nečistoty. Spočívá v jemném zapracování chemie do koberce  pomocí rotačních kartáčů. Vysoce účinný 3-motorový vysavač je natolik silný, že odsaje veškeré nežádoucí nečistoty.

Strojové hloubkové čištění čalounění, sedaček, koberců

A SERVIS LIPKA, s. r. o. je společnost poskytující kvalitní službu strojového čištění koberců a podlah. Strojové čištění koberců zajišťuje náš profesionální tým pracovníků, kteří dokáží velmi kvalitně vyčistit koberce jakékoliv plochy a jakékoliv nečistoty a jsou vybaveni pouze kvalitními pomůckami. Zřídka se stává, že námi vyčištěné koberce nejsou 100% vyčištěny, což způsobí hlavně použití nekvalitních metod od firem, které prováděli tyto zakázky před námi nebo koberec nebyl velmi dlouhou dobu čištěn. Dokonale vyčištěný koberec zajistíme pomocí strojové metody čištění. K tomu využíváme kotoučový stroj, kvalitní chemii BOSCH RTS a vysoce výkonný vysavač AS59. Pro generální čištění koberců používáme velmi kvalitní čistící chemii Bosch RTS proto, že je dezinfekční a navazuje na sebe nečistoty ze struktury koberce včetně roztočů. Chemii Bosch RTS naneseme na celou plochu koberce a chvíli ji necháme působit. Povrch koberce je následně podroben působení kotoučového stroje GHIBLI s kartáčem, který důkladně koberec vykartáčuje a utvoří z chemie pěnu. Jakmile je proces kartáčování koberce u konce, veškeré nečistoty a vlhkost z koberce jsou odsáty za použití vysoce výkonného třímotorového vysavače AS59. Pokud jsou dokončeny všechny fáze čištění koberce, necháme koberec ještě nějakou chvíli odpočnout, aby důkladně proschnul. Našim zákazníkům společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme i mnoho jiných kvalitních služeb – denní a pravidelné úklidy bytů, domů, domácností, kanceláří, obchodů, provozoven, rezidencí, vil a firem, úklidy po stavebních a rekonstrukčních činnostech, mytí oken, výloh a jiných prosklených ploch, aplikace GlasProtect, odstranění plísní, odstraňování graffiti a nanesení antigraffiti nátěru, mytí a čištění žaluzií, látkových i plastových markýz včetně jejich impregnace. www.a-servislipka.cz

 

Čištění čalouněného nábytku v Praze

Čištění čalouněného nábytku v Praze

 

Antivandal proti sprejům. Odstranění graffiti, nátěr antigraffiti

Odstranění, čištění a likvidace graffiti, nátěr fasády, následné nanesení antigraffitové ochrany, jsme realizovali u zakázky na štítu domu v Praze ze dne 2.9.2013. Na odstraněni graffiti se použilo tři kusy odstraňovače na grafity a 8 lirů antigraffitového nátěru.

Na grafiti jsme nejdříve nanesli velmi účinný odstraňovač grafitů, který jsme nechali chvíli působit. Za použití vysokotlakého zařízení se graffity společně s chemií smyly. Povrch, ze kterého jsme odstraňovali graffiti, byl dříve ošetřen neznámou ochranou, kterou zajistila jiná firma a tato ochrana byla nanese již před delší dobou, proto námi provedené odstranění graffiti se nepodařilo s maximální úspěšností. Na základě našeho snažení byly graffiti odstraněny z 70%. Jakmile jsem odstranili graffity, co nejvíce to bylo možné, provedli jsme nátěr povrchu fasádní barvou, která nám byla dodána přímo zákazníkem. Fasádní barvu jsme nechali důkladně zaschnout a poté následovalo ošetření antigraffitovou ochranou. Nanášeli jsme antigraffitový nátěr na oba štíty domu. U hladkých povrchů tento nátěr nanášíme zpravidla ve 3 vrstvách. U více savých a porézních materiálů jsme nuceni nanést mnohem více vrstev. V tomto případě se počet vrstev antigraffitového nátěru pohybuje v rozmezí 6 až 12 vrstev. Nejhůře se antigraffitovým nátěrem ošetřují povrchy z velmi silných strukturovaných materiálů, jako jsou například povrchy z umělých kamenů, obkladů. Zde doporučujeme nanést minimálně 9 vrstev antigraffitového nátěru.

Naše mezinárodní úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. se zabývá nejenom odstraňováním graffity a její antigraffitové ochrany. Provádíme i mytí, čištění a leštěním oken, výloh a všech prosklenných ploch. Dále na okna nanášíme nanoimpregnaci tvz. nešpinavou úpravou, která je obzvlášt vhodná pro okna s špatnou dostupností, po dohodě čištíme žaluzie, lamely nebo markýzy. Odstraňujeme nedovolé polepy z prosklených ploch. Hloubkově čistíme koberce, a to strojovou metodou. Strojově také čistíme dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po strojovém vyčištění podlah vždy zákazníkovi doporučíme, aby si podlahu nechal zakonzervovat nanesením průmyslového polymeru – navoskováním podlahy. Na podlahu dáváme zpravidla pololesklý nebo matný vosk. Čistíme fasády pískováním, a to abrazivní metodu čištění, která se úspěšně používá také pro čištění fasád, cihelných zdí, pomníků, obkladů, dlažeb, schodů od nátěru, zašlé špíny, mechu, řas, graffitů, odstraňování nátěrů a koroze ze železných a ocelových konstrukcí, olejových skvrn apod. Pro tyto všechny případy je nejvhodnější způsob, použít speciální pískovačku W 1-40 a obraziva tj. jemný písek, granit, slupky z vlašských ořechů. Kdy dopadem abraziva na povrch dochází k odstranění usazených nečistot, omítek či starých nátěrů či graffiti. Metodu pískování lze použít i pro čištění fasád historických budov či památek, která je schválená českým památkovým ústavem. Specializujeme se i na čištění fasád od plísní, mechů, sporů ze zateplených domů, a to velmi progresivní technologií LSG tvz. nátěrem LSG dosáhneme toho, že zamezíme tvořící se vlhkosti, která způsobuje růst a tvorbu zelených sanitrů a zamezíme a odstraníme stávající mikrobiální napadení. Tato funkce je založena na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. S námi se domluvíte na malém i velkém úklidu. Cenové relace máme velmi přijatelné. Pokud se Vám naše profesionalita líbí , obraťte se s Vaší objednávkou na naši centrálu telefonicky +420 608 740 707 nebo formou emailu: centrala@a-servislipka.cz. Do druhého dne Vám zpracujeme náš finanční návrh.

 

Nátěr proti graffity - prevence v Praze

Nátěr proti graffity – prevence v Praze

 

Výškové Práce. Mytí a čištění oken, výloh, prosklených fasád

Zabýváme se úklidovými službami, které poskytujeme našim klientům z firemní i soukromé oblasti. Tím, že se neustále zlepšujeme můžeme nabídnout opravdu kvalitní služby. Našich klientů si vážíme a proto je pro nás jejich spokojenost velmi důležitá. Od naší firmy si můžete vybrat mnoho úklidových služeb. Nyní vám více představíme nabízenou službu umytí a vyleštění oken v Brně, kterou zrealizujeme námi zaručenou metodou suchého leštění, která závisí na jednoduchém principu leštění bez leštidel. Důvod, proč na okna leštidla nepoužíváme je ten, že to není nutné. Právě díky suchému leštění dokážeme zaručit, že vaše okna budou dlouho lesklá a čistá, což s leštidlem nelze. Leštidlo totiž na sebe navazuje nečistoty poletující ve vzduchu (prach a agresivní městské spady a i pyly) a tak se na okně z prachu a zbytku leštidla vytvoří tahy a kruhy. Naše firma vám nabízí jak servisní umytí a vyleštění oken v Brně, tak i jednorázové umytí a vyleštění oken v Brně. V domácnostech uvítají službu umytí a vyleštění oken v Brně zákazníci, kteří mají svá okna ve výškách. Bezpečnější volba je pro tyto zákazníky přivolat odbornou firmu, která vlastní vysokozdvižnou techniku a proškolená pro takové práce. Chránit není třeba pouze sebe, ale i své okolí, mohlo by se vám stát, že by vám spadla jedna z pomůcek a mohla procházející osoby zranit, je důležité mít na tyto práce proškolení a certifikace. Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. je vybavena kvalitní technikou, kterou při umytí a vyleštění oken v Brně využívá. Skleněné plochy ve výškách umýváme z vysokozdvižné plošiny nebo hydraulického ramene. Může se stát, že je přístup od budovy nedostatečný pro příjezd zmíněné techniky. V takovém případě volíme techniku slaňování – s horolezeckou a speleologickou technikou. Ve většině případech upřednostňujeme hydraulické rameno, a to z toho důvodu, že je zajištěn snadnější a pevnější přístup. Na silně znečištěná okna, například po stavebních úpravách, po malířích a řemeslnících, se na oknech zjeví zatvrdlé nečistoty, které je třeba opatrně odstranit bez poškození klientova majetku, používáme korundové žiletky s 10 cm dlouhou plochou. Zajistíme tak s nimi bezpečné odstranění zatvrdlých nečistot, bez poškrábání a jiného poškození okna. Je důležité říci, že jsme dostatečně proškolení o používání žiletek a pokud by prováděl sundání zatvrdlých nečistot nezaškolený člověk, mohl by nenávratně poškrábat okno, skleněnou plochu, kterou by bylo třeba vyměnit a to jsou další finanční a zbytečné náklady pro zákazníka.

 

Výškové práce - mytí oken a nanoimpregnace Praha

Výškové práce – mytí oken a nanoimpregnace Praha

Odstranění plísní, nátěr proti plísním. Nano impregnace

Zajistíme vám mnoho jiných služeb, které odvádí naši proškolení pracovníci. Díky nim se můžeme označit za zkušenou a profesionální firmu na trhu úklidových služeb. Mnoho významných zákazníků využívá naše služby na poli firemním, ale i soukromém. Tudíž nabízíme veškeré služby jak servisně, tak i jednorázově. Doporučujeme vám vyzkoušet opravdu kvalitní čištění koberců Brno, které zajišťujeme strojovou metodou. Neexistuje zatím spolehlivější metoda, než námi nabízená strojová metoda, kterou váš koberec precizně zbavíme nečistot ze struktury koberce a vydezinfikujeme jej. Používáme chemii BOSCH RTS, která je vysoce účinná, kotoučový stroj GHIBLI k mechanickému vykartáčování nečistot a vysoce výkonný vysavač k odsátí nečistot a vlhkosti, která vznikla díky chemii. Zajistíme vám precizní čištění podlah Brno strojovou metodou. Za pomoci kotoučového stroje, odstraníme nečistoty ze spár a struktury vaší podlahy. K rozpuštění nečistot ukrytých v podlahách používáme několik druhů zásaditých chemií, ty volíme dle druhu podlahy. Zrenovujeme podlahy a nabízíme renovace podlah a krystalizace podlah Brno. Nabízíme voskování podlah Brno průmyslovým polymerem, kterým zajistíme ochranu podlahy před poškozením. Díky vosku se také lépe udržuje podlaha a chrání ji po dobu jednoho roku. S tím souvisí i následné odstranění vosku z podlah Brno, který zajistíme i po jiných firmách, které vám voskování podlah zajišťovaly. Naše firma se zabývá službou – po-stavební úklid, po-rekonstrukční úklid, úklid po malířích a zednících s odstraněním cementových a vápenatých závojů za použití silných chemií. Při tomto úklidu je třeba vysoké pečlivosti, a to z toho důvodu, že se jedná o odstraňování prachu v objektu, kde budete v budoucnu bydlet nebo budete mít provozovnu. Zaměřujeme se na odstranění graffiti z neošetřených fasád a i z ošetřených fasád antigraffiti ochranou. Po odstranění graffiti z neošetřené fasády, vám opravíme fasádu, která byla poškozena a doporučíme aplikaci antigraffiti ochrany, která zajistí odstranění graffiti se 100% úspěchem. Antigraffiti ochranou je vaše fasáda zakonzervována, a je tak pro barvu neproniknutelná a struktura vaší fasády je chráněna. Navíc máte spolu s touto ochranou garantován velmi levný servis odstranění graffiti, které nabízíme jako jedna z mála firem zabývající se touto službou. Odstranění plísní a mechů zajistíme pomocí technologie LSG, neboli LSG nátěry, který zamezí tvorbě vlhkosti a zelených sanitrů. Díky nátěru LSG veškerá plíseň zmizí a po celou dobu životnosti – 6let – vám chrání vaše zdraví a i váš dům/majetek. Je vhodný do exteriéru i interiéru a je zdravotně nezávadný, tudíž nebude nějak narušovat vaše zdraví. Naopak plísně zdraví zhoršují a přináší spolu spoustu nemocí a alergií a je třeba je dokonale odstranit. Neváhejte a kontaktujte nás. www.a-servislipka.cz

 

Odstranění plísní Praha

Odstranění plísní Praha

 

Nátěr proti plísním Praha

Nátěr proti plísním Praha

 

Na těchto adresách náš tým realizoval strojové čištění koberců nebo jsme posílali cenovou nabídku:

Na Jetelce 4, 190 00 Praha-Vysočany, Praha 9 … Komenského 574, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Pod tratí 335, 257 22 Čerčany … Strmá 25, 251 01 Popovičky … Kazínská 2, 159 00 Praha-Velká Chuchle, Praha 5 … U Nadjezdu 1835, 289 22 Lysá nad Labem … Kozinova 3, 405 02 Děčín … Politických vězňů 1045, 430 01 Chomutov … Na Vyhlídce 5, 400 11 Ústí nad Labem-Ústí nad Labem-město … Tyršova 20, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … U Vodárny 42, 281 66 Jevany …Zárubova 1079, 282 01 Český Brod … Pod svahem 293, 251 64 Mnichovice … Parková 11, 109 00 Praha – Dolní Měcholupy, Praha 10 … Včelařská 8, 182 00 Praha-Ďáblice, Praha 8 … Brdecká 4, 193 00 Praha- Svépravice, Praha 20 … K nádraží 5, 190 Praha-Satalice, Praha 19 … Na Karlovce 3, 160 00 Praha-Dejvice, Praha 6 … K Náplavce 4, 155 00 Praha-Třebonice, Praha 13 … Havlíčkova 142, 331 41 Kralovice … Holubova 3, 150 00 Praha- Radlice, Praha 5 … Froňkova 2, 196 00 Praha- Třeboradice, Praha 18 … Na příčné mezi 184, 149 00 Praha-Šeberov, Praha 4 … Chelčického 12, 130 00 Praha- Žižkov, Praha 3 … Paťanka 2, 160 00 Praha-Podbaba, Praha 6 … U Pískovny 143, 281 63 Vyžlovka … Pod Zastávkou 5, 103 00 Praha-Kolovraty, Praha 10 … Jungmannova 268, 282 01 Český Brod … Limuzská 21, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Jesenická 130, 251 01 Dobřejovice … Pionýrů 332, 250 90 Jirny …Loretánské náměstí 6, 118 00 Praha-Hradčany, Praha 1 … Pod remízem 268, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Plzeňská 219, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … Jezdecká 6, 169 00 Praha-Strahov, Praha 6 … Plzeňská 37, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … Perlová 3, 110 00 Praha-Staré Město, Praha 1 … U trojského zámku 118, 171 00 Praha-Troja, Praha 7 … Na Prádle 250, 251 67 Pyšely … Zálabská 5, 288 02 Nymburk … Staroújezdská 2298, 190 16 Praha-Újezd nad Lesy, Praha 21 … Mirošovická 4, 100 00 Praha- Strašnice, Praha 10 … Pod lázní 2, 140 00 Praha – Nusle, Praha 4 … K Hrušovu 4, 102 00 Praha-Štěrboholy, Praha 10 … Brigádníků 29, 100 00 Praha-Strašnice, Praha 10 … K učilišti 16, 102 00 Praha- Štěrboholy, Praha 10 … Květnového vítězství 81, 149 00 Praha-Háje, Praha 11 … Za školou 3, 198 00 Praha-Kyje, Praha 14 … Travná 158, 198 00 Praha-Hostavice, Praha 14 … Táboritská 24, 130 00 Praha-Žižkov, Praha 3 … Laglerové 4, 161 00 Praha-Ruzyně, Praha … Hostinského 11, 155 00 Praha-Stodůlky, Praha 13 … Říčanova 26, 169 00 Praha-Břevnov, Praha 6 … Vrchlického 317, 439 02 Cítoliby … Vrchlického 7, 410 02 Lovosice … Polní 5, 353 01 Mariánské Lázně … Wolkerova 3, 360 01 Karlovy Vary … U rybníčku 112, 251 66 Senohraby … Ukrajinská 58/237, 625 00 Brno-Bohunice … Pražská 81/11, 642 00 Brno – Bosonohy … Jedovnická 53/58, 628 00 Brno-Líšeň … Mateří 54/266, 614 00 Brno-Maloměřice … Střední 77/10, 664 48 Brno – Moravany … Úpatní 56/21, 634 00 Brno-Nový Lískovec … Mlýnské nábřeží 80/77, 614 00 Brno-Obřany … Rybářská 60/687, 603 00 Brno-Pisárky … Staré náměstí 80/931, 619 00 Brno-jih, Brno-Přízřenice … Holásecká 76/964, 620 00 Brno-Tuřany … Bzenecká 70/79, 628 00 Brno-Vinohrady … Vychodilova 55/287, 616 00 Brno-Žabovřesky … Křivánkovo náměstí 70/961, 641 00 Brno – Žebětín … Skorkovského 71/204, 636 00 Brno-Židenice … Práčata 79/968, 642 00 Brno-Brno-Bosonohy … Husova 52/191, 602 00 Brno-Brno-střed … Černohorská 61/16, 621 00 Brno-Ivanovice … Cikánkova 51/193, 621 00 Brno-Brno-Jehnice … Hluboček 52/13, 635 00 Brno-Kníničky … Fryčajova 60/191, 614 00 Brno-Maloměřice … Jasmínová 73/16, 621 00 Brno-Medlánky … Ruská 55, 747 06 Opava … U hřbitova 13, 747 06 Opava … Štěpánkovická 16, 747 21 Kravaře … Ostravská 16, 748 01 Hlučín … U hřbitova 13, 747 06 Opava … U stadionu 11, 748 01 Hlučín … Novodvorská 1, 747 21 Kravaře … Pekařská 10, 748 01 Hlučín … Opavská 43, 795 01 Rýmarov … Švermova 1, 792 01 Bruntál … Zahradní 16, 748 01 Hlučín … Kpt. Jaroše 29, 690 02 Břeclav … Javorová 24, 695 01 Hodonín … Pekařská 84, 691 44 Lednice … Slovácká 541, 691 44 Lednice … Budovatelská 72, 696 01 Rohatec … Nám. 15.dubna 1094, 696 03 Dubňany … Josefovské chalupy 382, 691 55 Moravská Nová Ves … Lipová 56, 691 02 Velké Bílovice … Nová 592, 696 62 Strážnice … Jana Černého 821, 691 55 Moravská Nová Ves …Očovská 24, 695 01 Hodonín … Bzenecká 1542, 696 62 Strážnice … Cihelny 30, 696 01 Rohatec … Nám. 15.dubna 1096, 696 03 Dubňany … Žižkovská 24, 691 02 Velké Bílovice … Komenského 220, 685 01 Bučovice … Za Kasárnami 3353, 690 02 Břeclav … Pavlovská 45, 692 01 Mikulov … Sadová 907, 691 42 Valtice … Rybáře 45, 691 65 Podivín … Malá Strana 205, 691 42 Valtice … Republikánské obrany 24, 692 01 Mikulov … Janův hrad 353, 691 45 Podivín … Na Vyhlídce 931, 685 01 Bučovice … U Zborůvky 36/14, 736 01 Havířov … Marušky Kudeříkové 40/744, 736 01 Havířov … Žákovská 41/26, 736 01 Havířov … U Haldy 196/36, 735 14 Orlová … Úvozní 39/470, 735 31 Bohumín … U Potoka 31/12, 735 03 Karviná … Úzká 35/710, 737 01 Český Těšín … U Bažantnice 37/99, 735 06 Karviná …   V Poli 129/244, 735 14 Orlová … Úvozní 37/96, 735 31 Bohumín … U Křížů 48/888, 736 01 Havířov … Seifertova 770/10, 739 61 Třinec … Wolkerova 319/320, 735 81 Bohumín … Kapitána Jaroše 452, Krčín, 549 01 Nové Město nad Metují … Alšova 451, 277 11 Neratovice … Na Vyhlídce 285, 547 01 Náchod …Zdeňka Němečka 115, 55102 Jaroměř … Boženy Němcové 155, 503 51 Chlumec nad Cidlinou … Naštěpánce 2, 293 01 Mladá Boleslav … Dymokurská 115, 28903 Městec Králové … Požární 4, 276 01 Mělník … U Nadjezdu 1826, 289 22 Lysá nad Labem … Havířská 1565, 272 01 Kladno … Maršála Koněva 62, 506 01 Jičín … Karla IV. 200, 504 01 Nový Bydžov … nábřeží U Přívozu 5, 500 03 Hradec Králové … Jungmannova 16, 53401 Holice … Nádražní 468, 518 01 Dobruška … Nám. Míru 343, 50303 Smiřice … Husova 86, 50353 Smidary … Rychnov nad Kněžnou 132, 516 01 Rychnov nad Kněžnou … Kelč 85/741, 756 43 Kelč … Kálalova 863/10, 757 01 Valašské Meziříčí … Jablůnka 116/191, 756 23 Jablůnka … Ratiboř 517/45, 756 21 Ratiboř … Liptál 34/162, 756 31 Liptál … Trnava 345/20, 763 18 Trnava … U botanické zahrady 40/321, 779 00 Olomouc … Na vlčinci 32/74, 779 00 Olomouc … Brodek u Přerova 31/621, 75103 Brodek u Přerova … Nad Chmelnicí 278/27, 68706 Velehrad … Babice 63/241, 687 03 Babice … Kroměřížská 335/36, 768 21 Kvasice … Kroměřížská 151/221, 768 24 Hulín … Kotojedská 40/74, 767 01 Kroměříž … Hrad 506/320, 768 11 Chropyně … náměstí Svobody 1435/65, 752 01 Kojetín … Vodní 34/491, 753 66 Hustopeče nad Bečvou … Jablonského 396/32, 798 27 Němčice nad Hanou … Malinovského 35/714, 683 23 Ivanovice na Hané … Havlíčkova 47/24, 751 17 Horní Moštěnice … Žerotínovo náměstí 51/694, 750 02 Přerov … Švábenice 294/22, 683 23 Švábenice … Nový Svět 148/647, 768 33 Morkovice-Slížany … Světlá 351/79, 768 02 Zdounky … 8.Května 235/221, 783 73 Grygov … Tršice 55/74, 78357 Tršice … Vrbátky 93/222, 798 13 Vrbátky … Konečná 38/24, 796 07 Držovice … Za Kosteleckou ulicí 3925/691, 796 01 Prostějov … Komárov 148/55, 798 12 Kralice na Hané … Smetanova 236/451, 751 01 Tovačov … Nová čtvrť II 35/26, 751 02 Troubky … Velký Újezd 34/841, 783 55 Velký Újezd … Tršice 48/78, 783 57 Tršice … Souhradní 1418/447, 751 31 Lipník nad Bečvou … Svatoplukova 96/65, 753 01 Hranice … U hřbitova 24, 747 06 Opava … Ostravská 27, 748 01 Hlučín … U hřbitova 28, 747 06 Opava … U stadionu 28, 748 01 Hlučín … Bezručova 27, 743 01 Bílovec … Opavská 54, 795 01 Rýmarov … Ruská 64, 747 06 Opava … Malá strana 25, 747 70 Opava-Komárov … U Skály 29, 725 26 Ostrava-Krásné Pole … Poplužní 25, 720 00 Ostrava-Hrabová … Na včelínku 22, 748 01 Hlučín … Sokolská 238, 747 92 Háj ve Slezsku … Na Chabovci 24, 747 20 Vřesina … U hřbitova 28, 747 06 Opava … Souhradská 22, 725 27 Ostrava-Plesná … Máchova 25, 767 01 Kroměříž … Novodvorská 22, 747 21 Kravaře … Pekařská 29, 748 01 Hlučín … Švermova 22, 792 01 Bruntál … Oderská 185, 749 01 Vítkov … Opavská 476, 747 41 Hradec nad Moravicí … Zahradní 197, 747 81 Otice … Poštovní 82, 747 69 Pustá Polom … Osvoboditelů 28, 747 64 Velká Polom … Poštovní 23, 747 21 Kravaře … Nádražní 41, 747 23 Bolatice … Topolová 734, 747 27 Kobeřice … Václava Jiřikovského 65/217, 700 30 Ostrava- Dubina u Ostravy … Skrytá 45/410, 725 28 Ostrava-Hošťálkovice … Stodolní 58/30, 702 00 Ostrava-Moravská Ostrava a Přívoz … Podroužkova 45/20, 708 00 Ostrava-Poruba … Přední padělky 51/32, 723 00 Ostrava-Martinov … Přemyslovců 77 709 00 Ostrava-Mariánské Hory a Hulváky … Provaznická 121/36, 700 30 Ostrava-Hrabůvka, Ostrava-jih … Na Brázdě 44/68, 720 00 Ostrava-Hrabová … Jana Škody 44/92, 700 30 Ostrava-Dubina, Ostrava-jih … Třešňová 56/90, 722 00 Ostrava-Třebovice … Potoky 51/30, 724 00 Ostrava-Stará Bělá … Stromovka 44/20, 710 00 Ostrava-Slezská Ostrava … Vrchlického 87/30, 716 00 Ostrava-Radvanice a Bartovice … Pražská 286/75, 281 63 Kostelec nad Černými lesy … Pod remízem 316/75, 289 21 Kostomlaty nad Labem … Šťovíková 388/64, 250 84 Květnice … Kaňk 86/61, 284 04 Kutná Hora … Pod Lesem 724/61, 289 24 Milovice … Pod svahem 341/64, 251 64 Mnichovice … Sokolovská 175/64, 250 87 Mochov … Vysoká 400/54, 251 62 Mukařov … Vinohradská 204/651, 250 81 Nehvizdy … Václavské náměstí 123/64, 561 51 Letohrad … Zálabská 53/61, 288 02 Nymburk … Strančická 124/75, 251 63 Všestary … U Pískovny 191/34, 281 63 Vyžlovka … Pod Vrchem 910/34, 250 91 Zeleneč … Orlická 1150/54, 564 01 Žamberk … Soukalova 83/75, 294 71 Benátky nad Jizerou … Roháčova 1373/56, 282 01 Český Brod … Skalická 114/78, 251 01 Dobřejovice … Nerudova 1291/75, 537 01 Chrudim … Obránců míru 190/631, 533 12 Chvaletice … U Vodárny 90/78, 281 66 Jevany … Pionýrů 382/75, 250 90 Jirny … Havířská 250/75, Kolín IV, 280 02 Kolín … Tyršova 70/67, 250 01 Brandýs nad Labem-Stará Boleslav … Stankovského 90/78, 250 88 Čelákovice … Vodranty 1712/75, 286 01 Čáslav … Doktora Edvarda Beneše 691/75, 560 02 Česká Třebová … Věry Junkové 1539/78, 530 03 Pardubice-Pardubice III … Za Nádražím 71/67, 290 01 Poděbrady … Strmá 73/75, 251 01 Popovičky … U Komárova 815/78, 252 43 Průhonice … Na Prádle 300/34, 251 67 Pyšely … Smetanova 1557/24, 535 01 Přelouč … Voděradská 57/75, 251 01 Říčany … Tyršova 130/74, 289 12 Sadská … Žižkova 54/78, 53304 Sezemice … U Cukrovaru 838/78, 538 21 Slatiňany … Petrusova 54/78, 568 02 Svitavy … Sluneční 211/67, 250 82 Tuklaty … V Sítinách 535/78, 517 21 Týniště nad Orlicí … V Lukách 1561/57, 562 01 Ústí nad Orlicí … Pražská 771/54, 250 82 Úvaly … Žamberecká 73/20, 51754 Vamberk … Slepá 317/485, 252 42 Vestec … Krátká 837/53, 766 01 Valašské Klobouky … Č. Kramoliše 1058/445, 76331 Brumov-Bylnice – Brumov … Osvobození 63/53, 763 21 Slavičín …Vlčnov 815/635, 687 61 Vlčnov … Sadová 1398/112, 687 25 Hluk … Sídliště 935/645, 687 51 Nivnice … Bánov 108/96, 68754 Bánov … Hovězí 716/908, 75601 Hovězí … Halenkov 214/816, 756 03 Halenkov … Převrátí 1015/36, 756 54 Zubří … Podhájí 115/661, 687 71 Bojkovice … Masarykova 216/85, 763 26 Luhačovice … Pod Větrníkem 134/974, 763 26 Pozlovice … Bří Lužů 151/95, 688 01 Uherský Brod … 4. května 877/685, 755 01 Vsetín … Pod vrškem 2915/62, 760 01 Zlín … Lidečko 385/352, 756 12 Lidečko …Nový Hrozenkov 851/62, 756 04 Nový Hrozenkov … Horní Bečva 108/364, 756 57 Horní Bečva … Valašská Bystřice 238/75, 756 27 Valašská Bystřice … Zašová 337/54, 756 51 Zašová … Na Pařeničkách 2565/464, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm … Masarykovo náměstí 128/82, 763 61 Napajedla … Karla Čapka 1295/841, 76502 Otrokovice … Jabloňová 472/43, 686 01 Uherské Hradiště … Brněnská 1550/482, 686 03 Staré Město … Slušovice 363/109, 763 15 Slušovice … Komenského 875/943, 763 12 Vizovice … Příkrá 485/95, 763 11 Želechovice nad Dřevnicí … Purkyňova 29, 741 01 Nový Jičín … Tržní 271, 742 58 Příbor … náměstí Republiky 690, 742 13 Studénka … Smetanova 4, 757 01 Valašské Meziříčí … Šafaříkova 1400, 742 58 Příbor … Novellara 27, 741 01 Nový Jičín … U Hřiště 151, 742 47 Hladké Životice … Pod Bílou horou 10, 742 21 Kopřivnice … Trlicova 54, 741 01 Nový Jičín … sídliště Pod lesem 4, 742 35 Odry … Sídl. Beskydské 1210, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Sportovní 1, 742 21 Kopřivnice … Sadová 3, 742 21 Kopřivnice … Příčnice 410, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Nad Lipinou 2307, 738 01 Frýdek-Místek … Šafaříkova 169, 757 01 Valašské Meziříčí … K Pastevníku 844, 739 44 Brušperk … náměstí Komenského 70, 742 45 Fulnek … Rožnovská 1710, 744 01 Frenštát pod Radhoštem … Ke kotlině 145, 739 42 Frýdek-Místek … Smetanova 16, 757 01 Valašské Meziříčí … Školská 1529, 738 01 Frýdek-Místek … Podlesí 1124, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí … Mírová 611, 742 13 Studénka … Pod Borovníkem 732/30, 641 00 Brno – Žebětín … Bezručova čtvrť 1115, 664 34 Kuřim … Smetanova 616, 666 01 Tišnov … U mostu 588, 672 01 Moravský Krumlov … Úzká 70, 67526 Želetava … Zašpitál 408, 588 32 Brtnice … Mírová 1882/55, 594 01 Velké Meziříčí … Strojírenská 675/6, Žďár nad Sázavou 1, 591 71 Žďár nad Sázavou … Sokolská 368, 67555 Hrotovice … Palackého náměstí 196/6, 664 91 Ivančice … 9. května 652, 66411 Zbýšov … Wolkerova 71, 665 01 Rosice … náměstí Míru 31, 676 02 Moravské Budějovice … Jihlavská 461, 588 56 Telč … Vídeňská 999, 691 23 Pohořelice … Česká 665/13, 671 72 Miroslav … Věžní 4785/1, 586 01 Jihlava … Zámek 1, 594 51 Křižanov … Ostopovická 295/27, 642 00 Brno – Bosonohy … Nová 485/22, 664 48 Brno – Moravany … Mládežnická 1096, 674 01 Třebíč … Na Vyhlídce 398, 675 71 Náměšť nad Oslavou … Lánice Sadová 579, 595 01 Velká Bíteš… Máchova 834, 256 01 Benešov … Nádražní 45, 257 22 Čerčany … Hlinská 5, 370 01 České Budějovice … Linecká 41, 381 01 Český Krumlov …Budějovická 68, 382 03 Křemže … Na Oborách 418, 373 11 Ledenice … Žižkova 26, 373 72 Lišov … Sádecká 228, 378 16 Lomnice nad Lužnicí … Karlova 3, 397 01 Písek … Národní 1001, 383 01 Prachatice … Tovární 133, 373 12 Borovany … Dubné 67, 373 84 Dubné … Munická 1248, 373 41 Hluboká nad Vltavou … Masarykovo nám. 2, 377 01 Jindřichův Hradec … Pivovarská 202, 382 41 Kaplice … Na Nivách 662, 374 01 Trhové Sviny … Masarykovo náměstí 2, 398 11 Protivín … Školní 81, 373 24 Římov … Školní 92, 251 66 Senohraby … Na Svépomoci 3, 392 01 Soběslav … Máchova 887, 386 01 Strakonice … Roháčova 628, 390 02 Tábor … Zahradní 1065, 379 01 Třeboň … Nádražní 61, 373 82 Včelná … náměstí J. V. Kamarýta 4, 382 32 Velešín … Štěpnice 719, 391 81 Veselí nad Lužnicí … Jiráskova 88, 389 01 Vodňany … Lomená 375, 251 63 Strančice … Hradební 1, 110 00 Praha-Josefov, Praha 1 … Otradovická 357/8, 142 00 Praha- Kamýk, Praha 12 … Pobřežní 333/26, 186 00 Praha-Karlín, Praha 8 … Tuřická 327/7, 197 00 Praha-Kbely, Praha 19 … Střelničná 1284/51a, 182 00 Praha-Kobylisy, Praha 8 … K jízdárně 399/8, 190 16 Praha-Koloděje, Praha 9 … Na Zámyšli 502/3, 150 00 Praha-Košíře, Praha 5 … Nad Pískovnou 1690/58, 140 00 Praha-Krč, Praha 4 … K Čestlicům 99/2, 104 00 Praha-Křeslice, Praha 10 …9. května 540, 198 00 Praha-Kyje, Praha 9 … Šumperská 652, 199 00 Praha-Letňany, Praha 18 … Sokolovská 968/189, 180 00 Praha-Libeň, Praha 8 … K celinám 180, 154 00 Praha-Praha-Lochkov … Hřebenová 231/2, 165 00 Praha-Praha-Lysolaje … Újezd 598/5, 150 00 Praha-Malá Strana, Praha 5 … Gollova 536/1, 108 00 Praha-Malešice,Praha 10 … Ohradní 1424/2B, 140 00 Praha-Michle, Praha 4 … Hennerova 225/11, 150 00 Praha-Motol, Praha 5 … K vinicím 698, 164 00 Praha-Nebušice, Praha 6 … Řeznická 1891/10, 110 00 Praha-Nové Město, Praha 1 …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Recommended Posts