Pomocí strojové kotoučové metody Praha  dokážete koberce krásně oživit

 In Nezařazené

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce nabízíme celou řadu úklidových služeb a jednou z nich je i strojové čištění koberců. A právě s ním bychom vás chtěli seznámit v tomto článku a vysvětlit, v čem spočívají jeho nesporné výhody oproti ostatním metodám. Při suchém čištění je nízký stupeň hydratace koberců. Takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnutí šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup.

Ale právě pro její extrémně jemný přístup z koberce neodstraníte odolné skvrny. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v naší firmě nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

A to…

A to věděly i naše poslední klientky, které se na nás obrátily s prosbou, abychom vyčistily jejich koberce v prvním patře zděděné chaty. Bylo vidět, že se o koberce dlouho nepečovalo. Ale majitelky se jich nechtěly vzdát, tak bylo na nás, abychom je dali do co nejlepšího možného stavu. A náš kotoučový stroj a naši odborní zaměstnanci si s tím věděli bez problémů rady.

Účinnost a kvalita kotoučového čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Takže pro něj nebylo žádným problémem vyčistit i dlouholeté skvrny v koberci.

Základem…

Základem každého úspěšného čištění koberců je i to, aby majitelé nenechali koberec zašpinit tak moc, až by to bylo za hranicemi čistitelnosti. V takových případech je lepší pořídit koberec nový. Ale v tomto případě by koupě koberce byla zbytečná, protože šel bez problému vyčistit. Paní byly s naší službou moc spokojené a my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci. K našim službám nepatří jen čištění koberců, ale i mytí oken, výloh a odstraňování graffiti a plísní.

Všechno jsou to služby, u nichž nejlepších výsledků zkrátka pomoci normálních metod nemůžete dosáhnout. Proto jsme zde, abychom mohli pomoci všem, kdo tyto služby potřebují. A nabízíme je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže jsme zde skutečně pro každého, kdo by nás mohl potřebovat. A to za cenu, která je uzpůsobená tak, aby si služby mohl dovolit každý, kdo je skutečně potřebuje.

Recent Posts