Se strojovým čištěním z koberce odstraníte i olivový olej, tepování sedaček Brno

 In Nezařazené

Každý z vás určitě zažil nějakou tu nehodu v domácnosti, že se mu něco vyklopilo na koberec a vám se to nedařilo vyčistit do původní podoby. Na čištění koberců je třeba skutečně kvalitních technologií a profesionálního postupu. Pokud chcete, aby váš koberec vypadal stejně jako předtím. A proto službu čištění koberců v naší firmě A SERVIS LIPKA nabízíme.

Jednou z našich posledních zakázek bylo čištění koberce od olivového oleje. Klientka se to nejdříve snažila vyčistit sama, ale když věděla, že nic z toho nefunguje, nechala to radši být, než kdyby se stalo, že by si koberec spatným čištěním poničila. Zkoušela na to totiž všechny čisticí prostředky, které měla a žádný z nich nesplňoval efekt, kterého chtěla dosáhnout. A drhnout to ledabylým kartáčem by určitě nebylo vhodné, protože by se tak mohla poničit struktura koberce.

A tak…

A tak vyhledala naši pomoc. U nás v  A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců realizujeme svým zákazníkům kvalitní a precizní strojové čištění koberců za použití profesionální chemie a kotoučového stroje. Naše postupy se mírně liší v závislosti na znečištění a druhu koberce, ale generální vyčištění koberců strojovou metodou má většinou velice podobný postup, který se skládá z následujících kroků. Nejprve naneseme kvalitní chemii, která koberec nejen vyčistí, ale také vydezinfikuje a zbaví jej roztočů a alergenů.

Ale aby došlo k maximálnímu účinku, je třeba ji nechat chvíli působit. Poté přichází na řadu kartáčování koberce kotoučovým strojem, který zajistí zbavení struktury koberce nečistot. I pokud máte na koberci zatvrdlé nečistoty, není třeba mít obavy z porušení vláken koberce. Protože kotoučový stroj je nejen velice účinný, ale i šetrný. Jeho štětinky se postarají o to, že nerozeznáte důkladněji drhnutou část koberce. Je ovšem třeba dodat, že tato metoda je časově náročnější, protože chemie se potřebuje dostat opravdu do hloubky koberce.

Takže…

Takže kartáčování strojem trvá někdy déle, ale zato vždy koberec vyčistí. Někdy je i potřeba, aby čištění probíhalo na dvakrát, protože by se zaráz nemělo kartáčovat i přespříliš dlouho, aby nedošlo k poničení koberce. Samotné čištění sice trvá déle, než je tomu třeba u extrakční metody čištění, ale dosahuje lepších výsledků, ale hlavně veškeré nečistoty a vlhkost potom vysaje náš třímotorový vysavač. Takže poté máte koberec prakticky suchý.

Takže potom nemusíte čekat několik hodin, než na něj můžete znovu stoupnout. Takže ve výsledku je to i časově výhodnější než využití extrakční metody. Se strojovou metodou máme ty nejlepší zkušenosti a vždy jsme s její pomoci dokázali dosáhnout kýžených výsledků, proto se na ni při čištění koberců spoléháme nejen my, ale i naši zákazníci.

Recent Posts