Pro strojové čištění Brno není ani med na koberci překážkou

 In Nezařazené

Jednou ze služeb, na které se naše úklidová firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Brno čištění koberců specializuje je i generální čištění koberců. Díky tomu, že jsou po našich službách poptávky nejen v České republice, ale i na Slovenku, v Rakousku a Německu si troufáme tvrdit, že nabízíme ty nejkvalitnější služby. S nimiž jsou spokojeni i ti nejnáročnější zákazníci. V tomto článku bychom se chtěli více zaměřit na naše čištění koberců.

Naše firma, díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponuje špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. Protože je nám jasné, že neproškolení zaměstnanci s nekvalitními technologiemi nemohou prostě kvalitních výsledků dosáhnout. 

Zde…

Zde se plně projevuje silné zázemí firmy s velmi rozsáhlým a kvalitním strojovým parkem, který společně s využitím účinných moderních technologií a značkových čistících prostředků řadí tuto úklidovou firmu na absolutní špičku a to nejen na našem trhu úklidových služeb. Díky tomu můžeme dosáhnout dokonce toho efektu, že klient mnohdy nevěří vlastním očím, že se skutečně jedná o jeho původní koberec, který mnohaletým používáním byl na hranici odpisu. Opravdu k tomu stačí správný přístup a dobrá technologie.

A k těm určitě nepatří extrakční metoda, kterou bohužel dnes stále ještě některé firmy nabízejí. Jedná se o něco, co váš koberec nemůže pořádně vyčistit. Protože se jedná pouze o povrchové a k tomu mokré čištění, které nečistí do hloubky a zanechává na vašem koberci fleky. Z toho důvodu se toto čištění nedá považovat za spolehlivé. Ale bohužel se zákazníci často nechají zlákat cenou. Je pravda, že strojové čištění je dražší než extrakční metoda čištění, ale je fyzicky mnohem náročnější a i mnohonásobně účinnější.

A k vašemu…

A k vašemu koberci mnohonásobně šetrnější. Koberce čistíme nejen domácnostem, ale i firmám. Naposledy jsme čistili koberce v domácnosti, kde měli koberec znečištěný od mirindy a od extrakční metody čištění k tomu. Majitelé naznali, že koberce už tak nějakou dobu nebyly čištěné, tak si je nechali vyčistit rovnou ve všech místnostech.  Upřímně nás těšili jejich překvapené výrazy, když viděli, jak koberce vypadají po našem čištění.

Koberce krásně prokoukly, byly jako nové a nepoznali byste, kde byl flek od medu. Protože díky našim speciálním kartáčům je struktura koberce všude stejná. Takže jedno místo není více tzv. sedřené. Pomocí strojové metody dokážete skutečně zachránit prakticky jakýkoli koberec. Byli jsme moc rádi, že byli s naší prací spokojení a od té doby se na nás obracejí pravidelně.

Recent Posts